Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus lány meghódítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lány meghódítása hogyan?

Figyelt kérdés

4 éve ismerem, 3 éve tudja, hogy szeretem.

Nagyon bizonytalan kapcsolatok terén, mivel sokat csalódott.

Mondta is, hogy fél komoly kapcsolatba belekezdeni.


Egyszerűen nem tudom, hogy tudnám meghódítani.

Már annyi mindennel próbálkoztam.

Ajándékok, versek, levelek, születésnapi meglepik,virágküldés futárral, odafigyelés, türelmesség, odaadó s még sorolhatnám.


Mivel tudnám meghódítani? Vagy hagynom kéne? Már magam sem tudom mit tegyek...


Ő:28 Én:26



2014. febr. 9. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Remélem nő vagy :)



Amúgy inkább beszélj vele erről. Ha elutasít, többet ne próbálkozz szerintem, mert látom azért tényleg próbálkoztál, és ha ezek után sem lesz semmi akkor már nem éri meg. Kérdezd meg hogy lehet-e köztetek valami

2014. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha Ő leszboszi, Te pedig pasi akkor meddő igyekezet.........
2014. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok! :)

Ha férfi lennék nem hiszem, hogy ennyi ideig próbálkoznék meghódítani egy leszbikus nőt. :)


Már többször kérdeztem, hogy van-e esélyem.

1.-re azt válaszolta, hogy nem tudja, neki több idő kell a szerelembe eséshez.

Legutobb mikor kérdeztem (kb.3 hónapja) azt írta, hogy nagyon sokszor gondolt már arra, hogy adjon-e kettőnknek egy esélyt?

Azt nem írta, hogy miért döntött úgy, hogy még nem, de szerintem még a lelki fájdalmai miatt, még mindig fél.

Nem tudom mit tegyek. Eszem azt mondja engedjem el, de a szívem...

Mindig arra gondolok, hogy ha már elgondolkodott (nem egyszer) hogy adjon-e kettőnknek esélyt akkor már csak megmozdult benne valami...

2014. febr. 9. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd el valami csodálatos, nyugodt randevúra. Ami nagyon romantikus :) Talán úgy rá jön hogy megérdemelne a dolog egy esélyt
2014. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha hímnemű vagy, akkor varázspálcával.
2014. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz a szívnek parancsolni, de lehet el kell enged. Ha ezek után amiket tettél vele nem add kettőtöknek esélyt, hát lehet tovább kell lépned.. :(

Vagy nem is tudom. Fel kéne ajánlani, hogy mi lenne ha megpróbálnátok.. bár az sem jó mert az meg Neked fájna.. igaz sajnos így is fáj..

Bonyolult.. Próbálj ismerkedni hátha akad valaki aki majd értékeli mind azt amit teszel!! Ne add fel és fel a fejjel ;)

2014. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már kapcsolata, amit fel is vállalt (lánnyal)? Nem lehet, hogy ettől fél? Ha nem, akkor lehet, hogy hagyni kéne.
2014. febr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!