Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés
Most van eloszor baratom.Meg csak 2 hete hogy jarunk...de amugy mar honapok ota ismerjuk egymast es rengeteget beszelgettunk elotte is.Arrol lenne szo, hogy meddig kene elmenni a kapcsolatban?Mar letapizott mindenhol kb.Es amikor be akart nyulni a bugyimba, leallitottam....Es azt mondtam h meg korai.Aztan nadragon keresztul kezdett el kielegiteni. Es jo volt es nagyon szeretne, ha rendesen is csinalhatna...De nem tudom mit tegyek.En is elveznem, de felek picit. O azt mondta, h var, amig kell...Nagyon orulne szerintem ha mondjuk most Valentin napkor belemennek megis...Mit tegyek szerintetek? Nagyon szeretem ot.

2014. febr. 11. 17:44
 1/4 LazyJones ***** válasza:
Azt tedd, amit helyesnek és jónak érzel. Nekem a két hét kevés, valakinek pedig bőven sok. Az a lényeg, hogy semmit ne tegyél, amit később esetleg megbánhatsz.
2014. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Egyszet mindent ki kell próbálni :)
2014. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tubifex ***** válasza:
attól függ,hogy hány éves vagy. ha még nem vagy 16 sztem várj vele
2014. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szép ötlet, hogy Valentin-nap... de első kapcsolatnál szerintem nem árt, ha hagysz egy kis időt magadnak.

Ugorjatok be ruha nélkül egy ágyba, elég sok minden tudtok csinálni tényleges behatolás nélkül is. Aztán ha közben nagyon megjönne a kedved a dologhoz, mehettek tovább is. Ha pedig nem, a srác sem marad élmények nélkül.

2014. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!