Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebbe segiteni tud-e valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe segiteni tud-e valaki? több lent

Figyelt kérdés
Na szóval, az van, hogy ismerjem be én visszahúzódóbb személyiség vagyok, és van merszem elmondani egy fiúnak, akibe már rég óta szerelmes vagyok, hogy szeretem. Viszont, azt nem tudom, hogy hogyan kezdjem, mert élőbe szeretném elmondani neki, nem pedig irásban. vagy másképpen. Muszáj elmondanom neki, mert meg kell tudjam, hogy irántam mit érez, még akkor is ha egy ideig én is tetszettem neki... És nem tudom, hogy hogy kezdjem el....

2014. febr. 12. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán hívd el sétálni.. És beszélgessetek.
2014. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:)
2014. febr. 12. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell lerohanni elsőre és kiönteni a szívedet. Attól megijednek, sok nekik. Ahogy az első is mondta, csak hívd el valahova, dumáljatok, aztán majd alakul, látni fogod, ha nem szeretne semmit, főleg ha nemet mond a találkára. Akkor sincs gond, de legalább nem olyan ciki, mintha kitálalnál, hogy mennyire odavagy érte, ő meg lekoppint. Ha meg benne van a találkozóban, akkor megy minden a maga útján. Ne add ki egyhamar az érzéseidet mert akkor csak unalmas leszel számára.
2014. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2014. febr. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!