Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szarmazik hatranyom abbol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szarmazik hatranyom abbol, hogy soha nem lesz parom?

Figyelt kérdés

Evek ota psziches problemakkal kuzdok,soha nem volt meg parom.Nem kaptam meg valentin napra meg mas alkalomra sem olyan cellal ajandekot,soha nem volt belem senki szerelemes,de meg kapcsolatot sem nagyon akartak tolem.Nagyon szerettem volna part,de rengeteg kudarcom volt latom mar a sors maskepp akarja igy ugy dontottem egyedul elem le az eletem.

Korombeliekkel majd egyedul szeretnek lakni.A gyerekeket szeretem,de van lehetosegem veluk foglalkozni emiatt sincs szuksegem parra.

Azon gondolkodtam,hogy azon kivul,h a tarsadalom elvarasanak nem felelek meg meg neha kinos helyzetbe kerulok milyen hatranyom szarmazik majd ebbol?!


Koszonom! :)



2014. febr. 14. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
F/L? Kor?
2014. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
kimaradnak azok az élmények, hogy valami, amit szeretsz, mással együtt még jobb.
2014. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedbe megpróbálnám megoldani a problémát. Ha komoly idegi gondjaid vannak, akkor keress fel egy erre szakosodott orvost, tanácsadót, stb.
2014. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Utolso:


1000 szazalekosan azon vagyok megyek profi szakorvoshoz eddig is sokat tettem meg fogok is.

2014. febr. 14. 21:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereket szeretem, díjazom! :) drukkolok neked
2014. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

pedig nem segít:(


mi a baj amúgy?

2014. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

mi nem segit? :OO


hat eleg osszetett h mi a baj,de a parkapcsolatot pont megakadalyozza...

2014. febr. 14. 21:58
 8/16 anonim ***** válasza:

a "profi szakorvos". elég sokan támadják őket és szerintem is jogosan, nem fogok itt papolni. d eismerem a módszereiket, és szerintem nem érnek semmit sem. és nem azért írom, mert van csodaszerem, szupermágneses meg hipertáltos meg energiavándoroltató módszer:)

csak nem hiszek abban a hasonlatban, hogy elromlott a kocsim, szerelőhöz viszem. ha bármit kérdeznél, írjál, szívesen elmondom, miket tapasztaltam.

2014. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 rawe88 válasza:
100%

Az elvárásoknak megfelelni.. Ah. Nekem sincs rég senkim mert

akit igazán szerettem ö vele elrontottam a dolgokat.. Nincs még egy olyan mint ö.. Szerintem próbálkozz bátran és ne ess abba a hibába hogy nem akarsz ,,magadénak tudni,, senkit mint én. Az orvos csak annyit mondana neked hogy: magadnak kell változtatnod a hozzáálásodon. Van is benne valami. A kérés csak annyi hogy erös vagy e hozzá..?

2014. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
90%

SzármazHAT. Ez fontos. De nem törvényszerű. Egy ideig elvan az ember, és képes meggyőzni magát (sőt léteznek remeték), hogy ,,talán jobb is így" vagy hasonló monológok. Az idő múlásával válik ez egyre rizikósabbá, amikor majd úgy érezheted, leáldozott a fiatalság, és már, ha akarnál sem tudnál változtatni a történteken, mert egyrészt a lehetőségek egyre halványulnak, és az elvesztegetett éveid sem hozza vissza senki. Még a profi szakorvos sem. Ilyen esetben a kiégés veszélye keményen fennáll. Úgy érezheted semminek nincs értelme, semmi nem fog örömet okozni, belekeseredsz a tehetetlenségbe, ami rányomja a bélyegét a munkádra, a szociális kapcsoaltaidra, mindenre. Még felkelni sem lesz kedved. Nem tudom hány éves vagy, milyen negatív élményeid lehettek, de ilyen elhatározást NE HOZZ! Valami okostojás aszondá vala; A legnagyobbat az kockáztat, aki sohasem kockáztat. Tedd fel magadnak a kérdést! Mitől félek? Ha ezt megteszem, mi történhet? Megtörtént. És akkor mi van?!


[link]

2014. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!