Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm beleszeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm beleszeretett a tanárába, mit tegyek? A többit lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom rengeteg ehhez hasonló kérdés van már az oldalon, de sajnos nen találtam az én problémámhoz hasonló kérdést.


Szóval én 20 éves pasi vagyok, a barátnőm pedig 18 éves gimnazista. Majd egy éve kezdődött, hogy először kiderült, hogy nem annyira közömbös számára a tanára mint amennyire kellene. Hozzá tartozik a történethez, hogy a tanar egy 28 éves helyes pasi. Aztán ez az érzés jobban felerősödött benne tehát már beszélhetünk szerelemről, rajongásról. Ez természetesen vitákat szült a kapcsolatunkban, mert nem tetszett a dolog és nem tudtam átlépni ezen. Ő persze tagadja és nem is beszél róla senkinek kivéve egy barátnőjét aki osztálytársa. Ő viszont adja alá a lovat és olyanokkal tömi a fejét hogy van nála esélye stb... Sok helyen olvastam, hogy majd kinövik, de nehéz ezt kezelni.

Mi a véleményetek erről? Esetleg tudtok adni valami tanácsot, hogy mit tegyek ezellen??? Szeretem és ő is szeret engem csak az a baj hogy emellett ott van a tanár és a plátói szerelem.

Kérlek titeket írjátok le véleményeteket, ajánlásaitokat és tapasztalataitokat is.

Előre is köszönöm!



2014. febr. 16. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar nem szeret teged, akkor good bye. Keress valaki mast helyette. Ilyen egyszeru.
2014. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress valaki mást helyette, ha nem szeret.
2014. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha én megtudnám, hogy a párom másért is odavan rajtam kívül (függetlenül attól, hogy az illető tanár-e, vagy a szerelem plátói-e), azonnal szakítanék. Ez nem normális dolog, ha szeret engem, akkor igenis csak engem szeressen. Én 19 éves lány vagyok, boldog párkapcsolatban élek, és ha most hirtelen belezúgnék valaki másba a páromon kívül, akkor az igenis azt jelentené, hogy már nem vagyok olyan szerelmes a páromba, esetleg elég nagy gáz van a párkapcsolatban.


Én képtelen lennék ilyesmit tolerálni.

2014. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindketten éretlenek vagytok.


A barátnőd emiatt a hülyeség miatt. Valszeg minden osztályban van akkor 2-3 ilyen pcsia, aki "rajong" érte, bizonyára hidegen hagyja a dolog.


Te meg azért mert bedőlsz a hülyeségének.

2014. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ennyi. Persze előbb beszélgess vele.
2014. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
dobjad p*csába ezt a hülye k*rvát.NEm látod,h nem becsül meg téged??
2014. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy lópikulát szeret téged! Az első adandó alkalommal le fog lépni tőled.
2014. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rúgd 3,14csán ezt a libát, és keress mást.
2014. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyvalakit lehet igazán szeretni, ez nem így működik, hogy szeret téged, meg a tanárát is, meg még ki tudja kit. Bár én úgy tudom elképzelni, hogy a részéről ez egy plátói szerelem. Beszélj vele erről, és vond kérdőre, hogy ki kell neki. Te, akivel együtt is lehet, vagy a tanára, akivel nem fog tudni járni.
2014. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem csak egyvalakit lehet szeretni egyszerre, ez csak egy urbánus legenda. Éppen a nők azok, akik inkább képesek egyszerre többet is szeretni. Ezt ezen az oldalon is tapasztaltam, beszélgettem ilyen lányokkal.

A tanár-diák kapcsolat viszont etikátlan. Ha a tanár nem akar bajba kerülni, akkor a barátnőd közeledését el fogja utasítani.

2014. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!