Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert irja mindenki azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert irja mindenki azt hogy szakitas utan nincs baratsag?

Figyelt kérdés
szakitott a baratnom velem mar egy honapja de nem masik fiu miatt es eltudtam fogadni a baratsagot mert nem akarom hogy ez is tonkre menjen egy evet voltunk egyutt

2014. febr. 16. 21:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Működhet, ha már mindketten teljesen túl vagytok egymáson és általában ehhez kell egy kis idő. Rögtön szakítás után a legtöbb esetben még mindkét fél zaklatott, esetleg még érzelmileg sem jöttek tisztába magukkal.
2014. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ha még mindig szereted, akkor ha barátok maradtok nem fogsz tudni rendesen tovább lépni. ha elkezd egy másik pasival kavarni, vagy háttérbe szorít elég szarul fogod érezni magad stb...
2014. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

nekem azzal az exemmel jött össze a barátság,ahol már egyikünk részéről sem volt már vonzalom régen...és eltelt vagy 1 év. A másik exemmel minden kapcsolatot meg akartam szakítani,majd ő erősködött a "barátságunkért",viszont minden találkozáskor közeledett,le akart kapni,így megköszöntem a részvételt és a próbálkozást,majd közöltem vele,hogy ideje továbblépnünk,mert így egyikünknek sem lesz jó.Ő nem tudta tartani a két lépés távolságot,még ha nekem ment is volna..De így inkább nem találkozunk,nem beszélünk..

:D

2014. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok koszonom a valaszokat! Nem akarok azzal a lannyal rossz viszonyba lenni mert igaz hogy szeretem de egyszeruen nemtudom kitorolni az eletembol nem megy csak rosszabb es egy faluban lakunk nem akarok rossz viszonyba lenni vele :/
2014. febr. 17. 10:26
 15/22 anonim ***** válasza:
Addig lehetséges, hogy barátok maradjatok, míg egyikőtöknek sincs új párkapcsolata. Mert ha lesz akkor a kövi bartánőnek/barátnak elég szarul fog esni.
2014. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ertem :/
2014. febr. 17. 14:08
 17/22 A kérdező kommentje:
és szerintetek ebből a barátságból alakulhat újból valami? persze nem most hanem idővel? ilyen volt már valakivel? csak érdekel... tudjátok ez az első kapcsolatom előre is köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 17. 15:27
 18/22 anonim ***** válasza:
nem vagy a barátja, nyomulsz ezért nem is leszel :)
2014. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nem nyomultam egyszer se :O csak beszélgetni szoktam vele amikor meg találkozok vele mindig ő kér puszit...
2014. febr. 17. 15:53
 20/22 kolosszus22 ***** válasza:
Azt hiszem nem, legalábbis úgy nem, hogy szakítás után egyből barátok lesztek, legalábbis egy komolyabb kapcsolat után nem. Akkor működhet ha jó ideig nem beszéltek egymással és túlteszitek magatokat egymáson, hónapokkal, évekkel később már lehet barátság.
2014. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!