Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki mobilról van fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mobilról van fent chaten és zöld mellette a pötty, lehet hogy nem is facezik csak bejelentkezve maradt? Barátomnál látom most így aztán fura mert szokott írni valamit mindig ha fent van.17/l

Figyelt kérdés
Nem a suliból lógok,mielőtt valaki azt hinné,beteg vagyok,a héten nem megyek.

2014. febr. 17. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam apu jelenik meg mindig zöld pöttyel, és közelében sincs a telefonnak..
2014. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha telepítve van a telefonján a messenger, akkor mindig zöld pötty lesz... Én is 7/24 zöld vagyok.
2014. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

semmit nem jelent

nekem állandóan zöld a pöttyöm, kb sosem vagyok chat közelben

telefonon és iPaden is mindig benn vagyok

2014. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj akkor jó:D Köszönöm szépen:)!
2014. febr. 17. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Sőt még akkor is lehet jó oka a nem-írásra, ha történetesen a kezében van a telefon, nyugi :)

Ennél már csak az jobb, amikor sokan problémáznak, hogy: "Ott van, hogy látta, miért nem válaszol?"

Na vajon miért? :D Pl előadáson ha ülök, közben jön üzenet akkor megnézem, hátha fontos. De ha nem, akkor nem fogok nekiállni válaszolni, majd este amikor nyugiban vagyok. Kaptam már ezért lecseszést, de csak egyszer, mert megmondtam, hogy ha így hisztizik, akkor legközelebb egyáltalán nem fogok válaszolni :D

2014. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!