Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen a Barátja? Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a Barátja? Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nos nemrégiben lett egy kapcsolatom egy olyan fiúval akinek ismertem a legjobb barátját,akivel jóban is voltunk. Mindig biztatott minket arra hogy jöjjünk össze,aranyos volt és azt is szerette akik ketten voltunk. De mikor összejöttünk minden megváltozott. A barátom kapcsolata teljesen megromlott az imént emlitett legjobb barátjával. A fiú azt mondta hogy minket már nem érdekel mi van vele és valahogy elkönyvelt minket egy személyként. Sokat bunkóskodott velünk de legfőképp barátommal ugyebár. Aztán egy nap éppen rossz kedvemben kapott el és meg mondtam neki a magamét mire persze újra minket hibáztatott és amiért én elmondtam hogy mi a bajom azzal hogy hogy tekint ránk, ő megharagudott barátomra is! Felelősnek érzem magam bár talán nem jogosan mert nem értem miért nem képes minket két külön emberként kezelni. Barátom természetesen elvan keseredve.Helyes volt ez igy? Valaki érti miért csinálta ezeket a fiú?

2014. febr. 22. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bízom benne,hogy fogalmam sincs:o
2014. febr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj:))
2014. febr. 22. 01:08
 3/3 anonim válasza:

Hát,szerintem mivel most jöttetek össze,biztos dúl a szerelem, meg sokat lógtok együtt a barátoddal,és lehet hogy a srácnak(a barátod barátja)ez sok, és úgy érzi elvetted tőle a barátját, mert talán már nem foglalkozik vele annyira, mert most ugye te vagy az első.

És szerintem ő az elején azért biztatott hogy gyertek össze, mert valóban jót akart nektek, csak nem gondolta, hogy akkor ő egy picit háttérbe szorul, és lehet hogy megsértődött,megbántódott,és azért ilyen veletek, mert az érzi már nem annyira érdeklitek őt, még akkor is, ha ti ezt nem így gondoljátok,mert sokszor van olyan, hogy ha az ember friss szerelmes, észre sem veszi hogy nem törődik annyit a barátaival mint azelőtt, és ha ezt neki felhozzák, akkor még ő kapja fel a vizet, hogy aljas rágalom.

Hát, én ezt gondolom, de persze korán sem biztos:D

2014. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!