Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy?

Figyelt kérdés

20-as éveim közepén járok, de nincs komoly kapcsolatom, csak egy komolyabb volt, az sem túl hosszú, majdnem egy év. Tudom, hogy kicsit különc vagyok a humorommal, gondolkodásommal, kinézetre nincs gond velem. Nem vagyok túl szép, de kimondott csúnya sem.


Nem érzem azt, hogy tudnék találni egy társat, szerelmet, akivel boldog lehetek, vagy ami fontosabb boldoggá tudnám tenni az élet minden területén. Nem érzem magamban az erőt. Igazából akkor érezném, ha aki megtetszik ebben segít, vagy elfogad úgy ahogy vagyok. De.... De...


Mindig optimista vagyok, de most úgy érzem, hogy nem fogok találni egy rendes társat, aki mellett állhatok és aki mellettem áll. Társkeresők sem jönnek be. Semmi. Mit tegyek? :/


Kérdezhettek bátran.



2014. márc. 5. 04:18
 1/7 anonim válasza:
Ne keress senkit, formáld a saját életed. Akkor talál rád valaki!
2014. márc. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy sem minden dologban egyezünk amit leírtál.. :D Még abban is hogy mindketten 20 évesek vagyunk, sőt nekem is csak 1 komolyabb volt ami nem egész 1 évig tartott :D

Az 1-es egyébként jól mondja. Mostmár én sem törődök ezzel a dologgal. Élem az életem csinálom a dolgom, egyszer úgyis lesz valami mint ahogy volt is. Elkeseredni meg semmi ok mivel mint írtad tudod magadról hogy nem vagy defektes ezt én is tudom magamról az meg hogy kicsit mások vagyunk mint a nagy többség külön jó. Elképzelhető hogy egyszer ez fog megtetszeni valakinek.

A lényeg, hogy ne menjen át a dolog abba hogy várod azt a bizonyos sültgalambot. Legyél nyitott és ha jön valaki aki számodra megéri, tegyél a sikerért és próbáld meg finoman beadagolni neki a fura humorodat, gondolkodásodat. Lehet nem lesz gondja vele de tudod a nagy dózis... túladagolás.. az nemjó :D

Egyszóval azért is tegyél hogy elfogadja a furaságodat és nem lesz baj.

De úgy is mondhatnám, hogy oszt' minden jó lesz :D

Sok sikert ;)

2014. márc. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. várni azt jelenti van remény. :)
2014. márc. 5. 06:10
 4/7 anonim válasza:
fiu vagy vagy lány?
2014. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
fiú
2014. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz túl szép lenni, ahhoz, hogy "leánybolondító" légy az egy adottság, mint a zenei tehetség. Én 30-on felül vagyok,és akit kinézek az általában bejön.Az utóbbio 2 évben 10 közül ált. 8-nál sikerül leparkolni, de nincs annyi időm , hogy foglalkozzak mindenikkel.1-2 alkalommal igen ,de aztán kiválasztok egyet, azzal hosszabb ideig foglalkozok. Ismerni kell a női lelket, tudni kell mire harapnak, de nem szabad ajtóstól a házba törni, mert akkor elijeszted a vadat, kedvességgel, szeretettel , figyelmességgel,kitartással, komolysággal, meglepetésekkel, ajándékokkal főleg a csalódott nőknél hegyeket lehet elmozdítani.
2014. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os:

"nincs annyi időm , hogy foglalkozzak mindenikkel.1-2 alkalommal igen"...

és ezalatt az 1-2 alkalom alatt:

"kedvességgel, szeretettel , figyelmességgel,kitartással, komolysággal, meglepetésekkel, ajándékokkal"...


Na, tőled is mentsen meg az isten minden lányt/nőt... :(((

2014. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!