Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láyok, ti hogy reagáltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láyok, ti hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
hogyan reagálnátok/kezelnétek ha lenne párotok de közben más srácok írogatnának nektek h milyen szépek és gyönyőrűek vagytok. jelent az nektek valamit? és mit jelent nektek ha egy fiu baratnak írtok szívet?

2014. márc. 5. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátként csak egész nyugodtan irogathatnak, de aki nem érti meg hogy annyi és nem több, azt elhajtom. A sziv meg azt jelenti hogy kedvelem, ennyi. Nem kell minden mögé összeesküvést látni.
2014. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tiltás + törlés. Nem írogatok szivet más fiúknak. És nem dicsérgetnek tudván, hogy barátom van. :)
2014. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

09:07

a szívet úgy értem hogy olyan fiúnak akit ismertek régebb óta és barátnak számít :)

természetesen nem idegeneknek :)

2014. márc. 5. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:
normális baráti kapcsolatban nincs ebből probléma. (szerintem)
2014. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha egy pasi írja hogy szép/gyönyörű vagyok, az bóknak veszem. ( pedig van párom!) Ez még semmit nem jelent, megdicsértek, ennyi. Szépen megköszönöm, ha pedig netán tolakodó az illető, akkor felvilágosítom hogy párom VAN - így szoktam hangsúlyozni -, tehát köszönöm, de a többit megtarthatja magának... :) Szivet pedig a páromon kívül senkinek nem szoktam küldeni, mert számomra az többet jelent. De ha én kapok, azt viszont nem értelmezem úgy, hogy úristen, belém szerettek, szeretetből is kaphatom... Tehát ennek értelmezését is embere válogatja. :))
2014. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg egyszer írják, addig bókként elfogadom, ha már írogatják, akkor azért leállítanám őket. (De amúgy eleve nem nagyon ismerkedem csak úgy fiúkkal, akiket meg ismertem régebb óta/más miatt ismerem meg, nem írnak ilyet). Amúgy bók, de nem jelent semmit. Az számít csak, hogy a barátom milyennek lát, és mivel szépnek, és ezt érezteti is velem, ezért nincs szükségem másra.:) Persze jól esik, de nem az dobja fel a napomat.

Nem igazán szoktam másnak szívet írni, de ha mégis, az semmit. Van, akivel megszokás, és ő is annyit használja, hogy ott nekem sem jelent semmit.

2014. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem írogatok sziveket még a páromnak se nagyon nemhogy másnak egyszerűen ilyen a stílusom, másoktól a bókot elfogadom de ált az udvariasság kollégák, ügyfelek részéről.

Még akkor sem hagyom hogy fussanak utánnak ha nincs senkim, úgyhogy ha tudom a hogy a másik részéről nem csak formalitás leállítom.

Tisztességesnek hangzik, de a pasik mégse szeretik annak ellenére hogy nem vagyok durva mindíg én leszek a gonosz...

2014. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!