Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy van egy fiú, de van neki barátnője. Kb 1. hete észrevettem hogy engem néz. Tegnap nagyon sokat táncoltunk eggyütt és nagyon sokat nevettünk. Késöbb amikor elrontottuk azt mondta hogy ez is mattad van. Utána azt hogy ne vegyem komolyan amit mondott. Táncoltam közbe másik fiúval is.. amikor ültem volna le hogy egy kicsit pihenek oda jött és azt mondta hogy elhittem hogy megúszom? Aztán amikor mentünk haza köszöntem ő is köszönt de folyton mosolygott.. Amikor haza értem megnéztem a facebookomat és láttam hogy egy szerelmes idézetet posztolt ki ami lényegében az életről szól hogy milyen kemény mert hogy választásokra kényszeríti az embert...

Éz most mi lenne? Legyetek szivesek normálisan válaszolni. Előre is köszönöm! :)



2014. márc. 6. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet ez így még akármi, lehet csak téged hülyít, meg az is hogy tényleg elbizonytalanodott. de ha a barátnőjével jól megvannak, akkor szálj ki a képből, mert ha csak kicsit is tetszel neki, akkor már teljesen szét tudod zilálni a kapcsolatukat. viszont tök értelmetlen... neked sem llenne jó.
2014. márc. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sajtoreferens ***** válasza:
"és azt mondta hogy elhittem hogy megúszom?" -> Ebből lett nyilvánvaló: A rólad készült szexvideóval akarja féltékennyé tenni a csaját.
2014. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez annyi lenne, hogy marha jól megvan a barátnõjével, de jó lenne megfarkalni téged is.

S ez bizony nagy dilemma.

De ùgy látszik ügyesen csinálja, mert te már odáig vagy, úgyhogy könnyû préda leszel.

2014. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanítottad!
2014. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem olyannak ismerem aki meg***na.. de nem tudom.. esetleg még valamit tudtok?
2014. márc. 6. 14:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt rakta ki: "A világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely és bármilyen tökös srác vagy térdre kényszerítenek, ha hagyod és soha nem engednek felállni. Senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az élet. De nem az számít, hogy mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni. Bírni kell a pofont, és muszáj menni tovább. Csak így lehet győzni! Ha tudod, hogy mit érsz menj és küzdj meg azért ami jár és közben viseld el a pofonokat. Ne mutogass másra! Ne mondd, hogy nem te vagy a hibás, hanem ő, vagy ő, vagy akárki! Ez gyáva duma! És te nem vagy gyáva! Te jobb vagy annál!"
2014. márc. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!