Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találtam valamit, amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam valamit, amit nem szabadott volna! Nagyon rosszul érzem most magam?

Figyelt kérdés
Az iskolában egy fiú helyén ültem a lyukas órábabn, és megkérdeztem, hogy rajzolhatok-e a füzetébe. Igent mondott. Elkezdtem rajzolni, de amikor kinyitottam, megláttam, hogy a nővérem neve villog az összes oldalon szivecskékkel, illetve le is rajzolta párszor (nagyon szépen rajzol a fiú). Ezt meglátta pár másik osztálytársam is, és elmondták egy csomó embernek. Szegény fiú pedig most nagyon nagy szarban van! Mit tegye?

2014. márc. 13. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nővéredet, hogy tetszik-e neki a fiú. Ha igen, hozd össze őket :)
2014. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Miért van szarban? mert tetszik neki a nővéred? és?
2014. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem neked kellene próbálkoznod nála ha bevállik hozd össze nővéreddel.
2014. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De a fiú csak 15, a nővérem meg 20 lesz. :/ Esélytelen!


Azért van szarban, mert mindenki rajta nevet, hogy a nővéremet rajzolgatja, és cikizik, hogy szerelmes egy végzősbe.


Én összehoznám őket szívesen, de nagy a korkülönbség. :/

2014. márc. 13. 12:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden csoda három napig tart, nem fognak olyan sokáig beszélni erről.

Viszont biztos, hogy a fiú még rosszabbul érzi magát mint te.

Ezért elsődleges feladatod, hogy megnyugtasd, és bocsánatot kérj. Mondd meg neki, hogy te nem akartad, hogy mások meglássák, véletlenül történt, és ne haragudjon.

Mondd meg neki azt is, hogy biztos, hogy minden 15 éves szerelmes valakibe, ráadásul a legtöbbje reménytelenül, szóval ő sem kivétel, na most megtudták egy csomóan, nem nagy ügy, ezen csak az éretlen gondolkodásúak csámcsognak.

Ne foglalkozzon a sok hülyével.


Esetleg a nővéred is beszélhet vele, ha a fiú nagyon rosszul érzi magát, hogy megnyugtassa.

Mondd el a nővérednek, hogy mi történt, hátha tud valahogy segíteni.

2014. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előbb inkább kérdezd meg hogy a nővérednek bejön e
2014. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Barátnőm pont 5 évvel idősebb nálam.... Igaz ez a fiú tényleg fiatal még, de azért kérdezd meg a nővéred, hogy tetszik e neki. A többit, nem tudom.... A srác biztos nagyon magaalatt van most :/ Próbáld kicsit felvidítani, ok? :)


21/f

2014. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Irigyelik.

2. A korkülömbség egyáltalán nem vészes! Sosem tudhatod, hogy a nővéred mit gondol erről, lehet, hogy örülne! :)

2014. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szántatok a kérdésemre idő! :)
2014. márc. 14. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:
5 év korkülönbség az nemsok kérfezö csak az a kérdés a nővéred összejönne e a fiúval ?
2014. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!