Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti, hogy vagytok evvel? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy vagytok evvel? (lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek attolm,hogy meg nem mindig jon a baratmonak,hogy mondja,hogy szeret attol meg szeret,ugye?a tettei ezt sugalljak,de most ha nem jon neki,hogy mondja eppen akkor meg szeret nem? ti,hogy vagytok vele?

2014. márc. 13. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

,,Szerintetek attolm,hogy meg nem mindig jon a baratmonak,hogy mondja,hogy szeret attol meg szeret,ugye?"

Ezt légyszi fogalmazd újra, mert ez így érthetetlen.

2014. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tette mert azt gondoltad máshogy cselekszik, és azt nem csinálta amit ő neki , amit akartál te azt ő kihagyta és ezért nem értette, és nem biztos, hogy amit gondolsz az olyan mintha mondta ő.
2014. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak akkor szeretünk valakit ha mondjuk neki,,, bizony ám..
2014. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi,siettem :)

szoval attol ,hogy nem mindig erzi,hogy kell mondania attol meg szerethet ugye? szoval en ugy vagyok ,hogy sokszor tudnam mondani..de ez most szemely fuggo vagy valami gond van?

2014. márc. 13. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem attól függ h szeret e vagy sem, vagy hogy mennyire, hogy hányszor mondja.

Azok csak szavak. Érezned kell.

2014. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szerete nem attól függ hányszor mondjuk..

Van aki szavakkal fejezinki inkább van aki tettekel, van aki fizikai kontaktussal ..stb

[link]

2014. márc. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!