Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem fogja fel a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel a nő, hogy már nem kell a férfinak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit már régóta ismerek.

Neki már 6 éve van barátnője, ott lakik a férfinál.

Már legalább 3 éve megromlott a kapcsolatuk, ha nem több, mert a nőnek vannak elég hajmeresztő dolgai, és jó ideje már csak élnek egymás mellett, a férfi már rég nem szereti.

Már évekkel ezelőtt is mondta nekem a férfi, hogy nem jó ez az egész neki, de azóta is hiába próbál tőle megszabadulni, nem tud.

Nem hajlandó elmenni a nő a házából sem, meg ilyenek, pedig semmi köze oda.

Ismerősömnek mostanában lett elege de nagyon, mert már tényleg utálja a nőt, állandóan veszekednek, mégsem hajlandó elmenni onnan.

3 hete eljött hozzám a férfi, aztán a találkozó végén megcsókolt.

Hagytam magam, bár kicsit furcsa volt, mert évek óta ismerem, és nem volt köztünk semmi.

Azt mondta, szeretné megpróbálni velem, meg most már tényleg valahogy megszabadul a nőtől.

Ha eddig nem tudott megszabadulni tőle, ezután hogy fog?

Nem tudom, mit gondoljak, de én nem leszek szerető meg második.

De igazából ő ezt nem is megcsalásnak veszi, mert már régóta semmi közük egymáshoz, azon felül, hogy ott lakik a nő.

Nem értem.

Van ennek így jövője?

Várjak, kitartsak egy kicsit?

Mert szerintem jó páros lennénl, de nem akarom pazarolni az időm egyáltalán.

27/N



2014. márc. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri, mert eltudsz vele képzelni egy kapcsolatot akkor várj, ha nem nem.
2014. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a férfi természetét,de én ugyanebben a cipőben járok.Rábíztam egy űgyvédre a jogtiszta "kitakarítás",de nem eggyik napról megy a másikra.Az én "barátnőm"nem bírta kivárni,ezért közös megeggy. befejeztük.(38F).
2014. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam bizalmatlan lenni, de nekem ebben a tröténetben valami bűzlik. Biztos vagy a pasi szavában?
2014. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismered a nöt? Beszéltél Vele? Nekem ez nagyon kamugyanus. Szerintem keress egy független pasit!

és ne alacsonyitsd tàrggyà magad!

2014. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Évek óta ismerem a férfit, régebben már, mint ő együtt van s nővel, szóval nem kamu, meg igazából nincs is értelme kamuznia, mert azt egyből megtudnám.

Meg tisztel annyira, hogy nem hazudik nekem.

A nő meg tényleg olyan, ahogy leírtam, sajnos ismerem.

Nem leszek tárgy senkinek sem, ezt megmondtam a férfinak is.

2014. márc. 16. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A csaj évek óta ott lakik a pasinál. A pasinak már régóta nem tetszik ez, de mégis megtűri. Már lassan megutálta, de mégsem lép, vagy csak most kezd. Ez szerinted egy határozott férfit jellemző mondatok? Neked egy teszetosza, "mindegy, majd holnap talán" férfi kell? Ha igen, bátran lépj.
2014. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!