Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb/legkomoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb/legkomolyabb dolog amit megtettetek a párotokért?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
neked mi?
2014. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Megosztottam vele a csokimat, és odaadtam a kakaós csigám közepét. Ez igaz szeretet.
2014. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szembeszálltam érte a szüleimmel, és a testvéremmel.
2014. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Borsó, ez jó volt. :)


Talán az, hogy a kevés szabadidőm kb. 80%-át vele töltöttem, hogy életben tartsam a kapcsolatot.

2014. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A farkam.
2014. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#4: nem tetszett ezeknek a savanyú gyk-soknak :(


Tessék, rendes válasz: hogy mit tettem meg érte? Mindent. Támogattam, szerettem, gondoskodtam róla, elintéztem neki amit akart, erősítettem, mellette voltam mindenben. Nem tudok kiemelni semmilyen külön hőstettet, minden nap teljesítettem azt, ami egy kapcsolatban evidens, ha már társak vagyunk.

2014. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mondta h már idegesíti a barátnője mert csak a pasikrol d_gasrol

Ilyenekről tud beszélni . Meg azt is hogy jo lenne valamit kitalálni hogy leépíthesse. Na en megcsináltam a csajt h legyen miert fújni ra meg elhajtani.... Szóval megoldottam a problémáját :)

2014. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vettem neki egy audit(másnap összetörte),ès dobtam..
2014. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

En egy Yaris -t másnap a garázsba beletolatott a BMW -m oldalába.

A biztosító ban kicsit sandán néztek hogy a nevemen levő két kocsi a lakcímemen rombolta le egymást

Nem evett meg só sőt a csaj se

2014. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Palacsintát sütök neki, pedig ezt még az anyja sem tette meg:D, karamelles tejet csinálok, megosztom vele a diabetikus édességeimet, ha ő kifogyott a saját cukros édességeiből:D


Viccen kívül pedig feladtam a szabadságomat érte, hagytam hogy karikagyűrűt húzzon az ujjamra:)

2014. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!