Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan álljak ellen a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak ellen a szerelemnek?

Figyelt kérdés

Szeretem, de mégnem találkoztunk (persze láttam már meg minden) és ő is szeret engem. Nem tudja hogy szeretem, de legjobb barátok vagyunk és ha majd találkozunk mondta hogy biztos bepróbálkozna de én ellen akarok majd neki állni azért mert:

1. nem akarok csalódni

2. szeretném ha megmaradna a barátságunk

másrészről viszont annyira szeretnék vele kapcsolatot, de nem lehetek önző magammal, erősnek kell lennem

lécci ne azt írjátok hogy ne álljak ellen stb. hanem inkább tanácsokat hogy tegyem!

köszönöm :) (L)



2014. márc. 22. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Vávávávárjunk csak... "de mégnem találkoztunk" "legjobb barátok vagyunk" akkor ez most hogy is van?


Szerintem ha igazán jó barátok vagytok, akkor egy esetleges szakítás után is maradhattok barátok. Feltéve, hogy normálisan váltok el. De persze ez legjobb barátoknál nem lehet akadály.

Ami a csalódást illeti, nos... ezt senki nem garantálhatja. Bármikor, bármilyen kapcsolatod lesz, benne van a pakliban, hogy csalódni fogsz. Sajnos ez hozzá tartozik.

Ha nem vagytok biztosak magatokban, akkor ne kezdjetek kapcsolatba, inkább csak maradjatok barátok.


Gondolom, te vagy a lány. Hány évesek vagytok? Mióta ismeritek egymást? Ha nem találkoztatok eddig még, hogy beszéltetek?

2014. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ige nénvagyok a lány, skypeon, fb-n, telón beszélünk. kb. 2013 december óta ismerjük egymást
2014. márc. 23. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:

És miért nem találkoztatok eddig? Mi volt az akadálya?

És még egyszer: hány évesek vagytok?

2014. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
messze lakunk, de majd találzkozunk, és 14 meg 13
2014. márc. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!