Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek egy éves évfordulór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek egy éves évfordulóra a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz neki venni akármit is, mert a legtöbb dolgot megveszi saját magának, de kicsúszott a száján, hogy ő 8-10 ezer körül költött az ajándékra.Szerintetek én mit adjak neki?

2014. márc. 24. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
én nagyon nagyon örülnék egy 49 szál rózsának és abból egy mű és azt mondaná addig fog szeretni amíg el nem hervad aztán egy fürdő vagy előtte vacsi(étterem)vagy TE készited és aztan egy érzéski szeretkezés.habár ez nincs 10.000 ft szerintem de ezzel nagyon boldog lennék de szerintem más lány is
2014. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
parfüm?:)
2014. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyakláncot!
2014. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki:)
2014. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KissKrisz41 válasza:
Hát mivel Ő sem kis értékben vásárol ezek szerint, és remélhetőleg maradandót, ezért én a helyedben valami ékszert vennék(arany gyűrű-nyugalom tudni fogja, hogy nem megkéred a kezét, vagy nyaklánc) Esetleg lehet ezüst medált készíttetni, mind a kettőtöknek amibe belegravíroztatod az Övébe a Te neved, a Tiedbe az Ő nevét és hogy mióta vagytok együtt
2014. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkozom, hogy 12 szál(12hónap) rózsa és közécsempészek egy műt- Addig foglal szeretni, míg az utolsó szál rózsa el nem hervad.

Illetve, arra gondoltam, hogy vagy veszek neki valami ékszert és otthon pihizünk vagy elviszem valami étterembe és utána, mivel úgy is tudom mit szeret szex terén, csak Ő lenne lenne a középpontban este.

2014. márc. 24. 19:46
 7/8 KissKrisz41 válasza:

EZek igazán jó ötletek, mindenképp maradandó legyen számára.. Vagy esetleg egy óra, ha még nincs neki.-

"A szerelmet nem koptatják az idő röpke órái s hetei."


“Azt tanultam, hogy egy nap 24 óra, egy óra 60 perc, egy perc 60 másodperc. Azt nem tudtam, hogy egy másodperc nélküled maga az örökkévalóság…”

2014. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek jó ötlet esetleg sok mécsessel telerakni a szobát vagy esetleg a fürdőt,nem vagyok túl romantikus, de pár oldalon ez olvastam, hogy ez nagyon népszerű.?!
2014. márc. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!