Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés hosszú reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés hosszú reménytelen várakozás után, azzal a gondolattal hogy soha nem lenne nála esélyed összejönni azzal akibe szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

Milyen amikor végre sikerül, pedig teljesen biztos voltál benne hogy nincs esélyed nála és soha nem fogtok összejönni..aztán mégis?

Történt már valakivel ilyen? Leírnátok?

Szeretnék egy kis motivációt!


16L



2014. márc. 28. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A szarabbnál is szarabb
2014. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sz.ar. De elmúlik.
2014. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért szar hogyha szereted? És végre együtt vagytok?
2014. márc. 28. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért írjátok, hogy szar? Az pont, hogy jó, nem??? :)
2014. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Félreértették a kérdést. Szerintem ez egy kicsit olyan hihetetlen érzés először. Nem hiszed el, hogy összejött a dolog, aztán idővel feleszmélsz és elkezded élvezni :D Csodás.
2014. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 a másik én válasza:
Az amit én 5 év után sem éltem meg... Szép lehet, de nem bánom, maga lennék a féltékenység abban a kapcsolatban.
2014. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon jó és hihetetlen...

Mai napig sokszor el sem hiszem hogy együtt vagyunk, sokszor csak fekszem mellette és csodálkozok, pedig már együtt is élünk.

A mi sztorink 16 évvel ezelőtt kezdődött, akkor lecsúsztunk egymásról, pedig vonzódtunk egymáshoz nagyon, mint utóbb kiderült. Én összejöttem a most már volt férjemmel, és ő is megismerkedett a párjával akivel 10 évig együtt is volt. 8 éve volt köztünk egy kis ideig viszony a házasságunk mellett. De akkor győzött a lelkiismeret és beláttuk,hogy nem helyes amit csinálunk és jobb lesz ha elfelejtjük egymást. Nem is láttuk utána egymást 5 évig. De ne telt el hét hogy ne gondoljak rá.

Időközben elváltam és új életet kezdtem más férfival, de ő sem tudta feledtetni.

Aztán elkezdtünk levelezni az egyik közösségi oldalon, nem telt el sok idő, hogy találkozzunk, rá fél évre össze is költöztünk. Azóta is nagyon boldogok vagyunk,és sokszor bánjuk az elvesztegetett időt. De szerintem mindennek így kellet történnie 16 év alatt nagyon sokat tanultunk a rossz kapcsolatainkból és ez kellett ahhoz hogy most ilyen jó társai legyünk egymásnak.

Szerintem nem véletlen ha az ember nem tud valakit ennyire kiverni a fejéből,nem tudja elfelejteni. Mondjuk csak akkor ha kölcsönös...

2014. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Örülök hogy sikerült összejönötök! Én hiszek abban hogy ez a sors volt az erős szerelem mellett! :)
2014. ápr. 6. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
de jo neked. én is kb 10 éve várok. de majd most!
2016. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!