Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm hazudik, átvert de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hazudik, átvert de szeretem mit tegyek? Annyira megalázva érzem magam:/ de nem tudom elengedni:S 20/F

Figyelt kérdés
Elvileg barátnőivel ment ide oda ,aztán végül arra mentem 3 át fiu ott iszik nala,(ismertem őket ,nemvolt velük semmi)nekem kellet azokat a ... elküldeni. de pofámba hazudott ,meg győzködött nem hallok beszédet megy a tv ieneket kamuzott,meg hogy nemrészeg a telefonba.és még neki állt feljebb ,összvisza hazudott mer a telefonbeszelgetést kb 11től tartott2-ig akkora értem át élőbe is hazudott.de elötte éreztem már viberen kamuzik.és még reggel is összevissza beszélt hazudott ,már nem birtam, sirtam hogy hogy teheti ezt meg velem amikor szeretem ,ő az első lány akit tényleg szeretek és megteszek neki mindent és ezt kapom.már teljesen eltörött a mécses bőgtem és elkezdte szeret ,de nem hazudott aztán hogy nemmindenbe.(persze mindenbe) de kiakadtam és sajnos lekevertem párat:/ és nemtudom mit tegyek . meg 3 hete az exével és velem elakart menni inni (ismerem a gyereket) és azon is kiakadt nemmegyek és ő se mehet.mit vétettem ?:/ iszonyat megalázva érzem magam,ő papolt az őszinteségről állandoan.nmtudom mit tegyek mer fél éve vagyunk együtt ,de annyira szeretem egyszerűen nmtudok viszlátot mondani neki ,mer szeretem :/ meg ő is aztmondja és most sirt telefonba, énis:S nagyon megalázó helyzet ,de nmtom elveszteni:S mit tegyek?:/

2014. márc. 29. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

hisztis izé vagy


elhagyod, nincs gond. nőt ütögetsz, gyáva is vagy

2014. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Hallod..egy ilyen fiút,mint te..nem bántásból mondom,de szerintem minden normális lány otthagyna 2 hét alatt.Állítom kiismert téged,látta,hogy milyen vagy,és ezért akart EGY KICSIT SZÓRAKOZNI.OKÉ?HOGY A HAZUGSÁG NEM ÉPP TISZTESSÉGES DOLOG,de azért ha egy pasi ilyen HISZTIS,mint te,akkor mi a fenét vársz?? Állandóan a te búskomor pofádat lesse?

Hát megáll az eszem.

CSINÁLD EZT TE IS:) meglátod,hogy neki hogy tetszik!

2014. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Mi vagy te? Egy férfi vagy egy hisztis pincsikutya?

Ne haragudj de szánalmas a rinyálásod....ha nincs benned semmi tartás, határozottság, büszkeség és férfiasság akkor megérdemled a sorsod.....

2014. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
A hazugság is megbocsáthatatlan, ráadásul valószínűleg nem is véletlenül hazudott, hanem lehet is valami (legalább) az egyik fiúval. Sajnos aki tényleg szereti a barátnőjét, és ezt ki is mutatja, annak általában ez a sorsa. Hagyd ott, és ha legközelebb beleszeretsz egy lányba, igyekezz nem kimutatni előtte, legyél bunkó vele! A rendes srácokat csak kihasználják.
2014. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van bennem tartás,csak nem szégyellem az érzéseimet.. Heti 5cör edzek,és az összes maradék időmet vele töltöm,sose voltam buskomor mindig röhögtünk elvoltunk.ha hisztis vagyok ezvan legalabb nem sírok otthon az ágyba egyedül amikor senki se látja és adom a nagy kemény férfit kamura..őszinteség fontos szerintem..
2014. márc. 29. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:

hagyd ott haver.

szerintem nem vagy hisztis, sőt, egy kapcsolat alapja a hűség és a bizalom....benne egyik sincs meg.


sztem ez egy ribi...jobban jársz ha kiszeretsz belőle nagyon gyorsan míg nem fog neked nagyobb fájdalmat okozni.

2014. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, nem vagytok egymáshoz valóak.

Aztán a felszabadult szabadidődet fordíthatnád arra, hogy megtanulj helyesen írni.

2014. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az tenyleg gáz, hogy lekevertel neki, de igazabol en neked adok igazat. Tudom milyen rossz erzes, ha nagyon szeretsz valakit, es o kb magasrol tesz arra, hogy teged mi bant. Alapbol nevetséges, hogy az exevel akart menni iszogatni, foleg, hogy teged is hivott? Pfff. Ne haragudj, de en ott hagynam az ilyen hiteltelen, megbizhatatlan not. Ne tedd tonkre magad miatta.
2014. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
először is tanulj meg magyarul fogalmazni, kerek egész mondatokat alkotni!
2014. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
VV Aurélió személyesen??? Te kimutatod az érzelmeidet? Te egy puhány kis pcs vagy. Kívánok nektek sok boldogsagot...
2014. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!