Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezhetem újra ugyanazt, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetem újra ugyanazt, mint az elsőnél? Megjöhetnek az érzéseim vagy csak játszadozok vele?

Figyelt kérdés
Ugyan csak rövid ideje vagyok együtt a 2.barátommal, de aggaszt, hogy nála nem érzem ugyanazt, mint az első kapcsolatomban. Hallottam már róla, hogy ugyanazt nem tudjuk érezni, mint az elsőnél, de még is egy szemétládának érzem magamat. Pláne, hogy amikor összejöttem vele, akkor csak 2 hónapja volt vége az első kapcsolatomnak. Lehet, hogy nem vagyok még túl az első pasimon? Kihasználom, játszadozok a jelenlegi barátommal?

2014. márc. 30. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnőtt az ingerküszöböd, első tapasztalatok mindig különlegesek, minden területen. Receptorok pangnak.
2014. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2014. márc. 30. 19:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!