Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom a hónapfordulónkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a hónapfordulónkra vesz nekem ajándékot. Én vegyek neki?

Figyelt kérdés

Vegyek neki vmit? Ha igen, mit? Nem tudom hogyan szokás. (1. hónapforduló)

köszönöm a válaszokat! 15/L



2014. márc. 31. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vesz neked vegyél te is, de nem tom szerintem nem szokás minden hónapba vásárolgatni főleg h nincs is keresetetek.
2014. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, veszek neki én is valami apróságot:) nem is vásárolgat minden hónapra, csak az elsőre szeretne, ezt mondta.
2014. márc. 31. 11:51
 3/7 Watt Volt Lesz válasza:
Vegyèl neki virágot vagy bombont annak örülni fog!:)
2014. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát, nem hinném hogy egy fiú örülne virágnak vagy bonbonnak. Főleg, h nem nagyon szereti az édességeket. Most vasárnap lesz, szóval kellenének még ötletek.
2014. ápr. 2. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a honapfordulos dolog teljesen folosleges. Szerintem beszeld meg vele, hogy bizonyos osszegnel nem koltotok tobbet erre.

Te ismered, az en baratom pl minden DVD-nek orul, de a polo vagy a bogre is telitalalat nala. Nem mindenki egyforma, szoval neked kene tudni minek orulne igazan.

De meglepheted akar egy kozos vacsival is, amit te fozol vagy valami hasonloval. Sokszor az ilyesmi szemelyesebb, mint amit megveszel.

2014. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hüjeség minden hónapfordulóra venni valamit.főleg elsőre,mikor még olyan korai. pláne,hogy fiatalok vagytok még s kitudja meddig tart ez a kapcsolat.

de ti tudjátok.

2014. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
menjetek el együtt egy moziba és nézzetek meg egy filmet (mondhatnám azt is, hogy nézzetek meg egyet a jutyubon)
2014. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!