Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátom 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, már szinte az összes ajándék lehetőséget felhasználtam. Vettem már övet, karórát, csináltattam közös képet, pulcsit, pólót, boxert, sálat, csináltam már neki kaját(muffin stb), fülhallgatót, zoknit, medált, gravírozott dolgokat, plüssöt. Valami különlegeset akarok, mert ez a 18. szülinapja lesz. Normális válaszokat várok.. előre is köszi

2014. márc. 31. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Vettél már magadnak neki vmit? :D
2014. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főzz neki a kedvenc ételéből majd 2. Fogásként állj elé meztelenül 😱😠😪😖😪😫😔😓😁:)
2014. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél valami nagyon nagyon szexi ruhát magadnak amiből mindened kilátszik, meg bilincset, aztán este vidd fel a szobádba hogy ott adod neki az ajándékot, leülteted az ágyba aztán kimész addig meg ő várjon ott, gyorsan átöltözöl utánna bemész leveszed róla a pólót megbilincseled, leveszed a többi cuccot is róla aztán hajrá.. :) egyszer valaki engem is meglephetne ezzel :DD
2014. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Girgoy ***** válasza:

Nem tudom, mi számít normális válasznak, de a már kilőtt dolgok listája elég hosszú. Nem tudom... szájharmonika? :)


Vagy van valami hobbija és ahhoz valami cucc, vagy ha szereti a kütyüket, akkor valami normálsi ár/érték arányú kütyü? Vagy befizetsz egy borkóstoló wellness hétvégére?

2014. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tárgyat szeretnék. A wellnes hétvégén már én is gondolkoztam, de se főzni nem fogok, se szexi ruhát felvenni. A szüleimmel élek, szóval lehetetlen lenne..
2014. márc. 31. 17:20
 6/6 anonim válasza:
Én is a szüleimnél lakok ezért mindig nála rendezem meg az ilyen dolgokat:DD
2014. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!