Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexxel kialakíthatok érzelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexxel kialakíthatok érzelmet?

Figyelt kérdés

Egy ideje vagyok együtt egy sráccal, de inkább szexkapcsinak mondható, hétvégente talizunk, mindenről tudunk beszélgetni tabuk nélkül. nagyon sok lányt ismer és tudom h mellettem beszélget másokkal.

Beszéltük h jó lenne ha gyógyszert szednék...mta h jó velem nagyon a szex.

Ez még nekem elég, de tudom később többre vágyok majd... érzelmekre. Ti mit szűrtök le ebből? hogy tudnék kialakítani érzelmeket?



2014. ápr. 6. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmeket akarsz ne szexkapcsolatba kezdj... 24/F
2014. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két iksszel :D Teljes hasonulás?
2014. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazad van, de nincs kimondva h ez az... csak én érzem annak. beszéltük h még túl kevés idő telt el ahhoz h bármit érezzünk. még sose voltam ilyen helyzetben.
2014. ápr. 6. 14:18
 4/5 Ywerd ***** válasza:
100%
Alapvetően mért zavar az ,hogy más lányokkal is beszél?Nem tarthatod izolációban.Egyébként a szexkapcsolatból ritka a barátnővé válás,nekem is a szeretőm lett a barátnőm,ha érdekel hogyan fogott meg írj privit.
2014. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam privátban
2014. ápr. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!