Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hihetek neki azok utan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki azok utan hogy mindvégig volt egy barátnője az iskolájában?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel összejöttem még decemberben és mint kiderült az előtti napon szakított az előző csajával miattam.a srác koleszos mert ugye 60 km-re van a sulija innen.ott ismerte meg ezt a csajt akivel szakitott.én elhittem hogy dobta hogy nincs neki más,mikor január végén bele néztem a fb üzeneteibe és láttam hogy szívecskék vannak mindenütt és hogy így szeretlek úgy szeretlek.nem mertem elmondani a srácnak hogy nyomoztam utána de ugyanúgy sem tudtam viselkedni mint előtte elkezdtem sírni és nem tudta mibajom.én nagy nehezen kinyögtem ő meg elkezdett magyarázkodni hogy az a lány az csak egy barát már nem szereti csak fájt neki hogy úgy kellett elválniuk blablabla.és én még el is hittem neki -.- aztán megint eltelt másfél hónap mire én megtudtam hogy mikor van a csaj szülinapja :) rámentem az adatlapjára és olvastam a köszöntéseket hát meg láttam ahogy drága barátom írja neki hogy "nagyon boldog szülinapot <3 <3" na én lesokkoltam és akkor meg is mondtam a srácnak a magamét hogy hagyjon engem békén.eltelt egy hét nagyon hiányzott és őszintén vártam hogy mikor ír végre.hát igen az egyik nap írt is hogy mennyire sajnálja ezt az egészet legalább barátok legyünk én bele mentem nap mint nap beszélgetünk és megint kezd forrósodni a hangulat köztünk.

2014. ápr. 13. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Moziba is 2x szoksz megnézni egy számodra sz*r filmet?! :)
2014. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a pasit! Csak jatszadozik veled es a masik csajjal is..
2014. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnak sem jó az, aki becsapott, főleg ha a bűnbánat is a lebukás után kezdődött...
2014. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van :( mindenki szerint el kéne felejtenem.de képtelen vagyok túlságosan bele szerettem :( borzasztó lenne nélküle :/
2014. ápr. 13. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni...Itt szenvedsz miatta, borzalmas lenne ha nem szenvednél egy hülye miatt :D
2014. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!