Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdjem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a féltékenységemet?

Figyelt kérdés

Betegesen féltékeny vagyok. Már most nehéz megállni, h ne mutassam ki, vagy ne faggatózzam. Néha majd szét robbanok.

Tulajdonképpen a pasim húzogatta ezt belém, mert folyton azzal viccel, h sokan vagyunk.

A barátaink szerint nincs senkije, de mostanában egyre többször kérdezi, h pontosan hol leszek, olyan, mintha azért kérdezné, h ne fusson velem össze... sok a dolga...

Tulajdon képen szabad ember, és én nem járkálok utána. Szeretem, úgyhogy nem akarom otthagyni, ha tényleg csak beképzelem a dolgot... Egyszerűen elveszett a bizalmam iránta, nem tudom ezt magamban rendezni.



2014. ápr. 13. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd ezt el neki amit leírtál őszintén, ha értelmes és megért, nem fog ilyenekkel viccelődni. Sajnos nem tudsz mást tenni, csak próbálni bízni nenne. Lehet érezni, ha szeretik az embert, és ha ezt érzed, mincs oka megcsalni téged. Ha pedig valami hullámvölgy van a kapcsolatotokban, légy nyitott a problémák megbeszélésére, megoldására. Ha így boldog a kapcsolatotok, ne aggódj, főleg, ha nem ad rá okot :)
2014. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha meg akar csalni,akkor ugyis megfog ha ott fogsz állni közvetlenül mellette :)fölösleges aggódnod,amugyis a kapcsolat alapja a bizalom :) bizz benne,és lehet csak tényleg tul reagálod a dolgokat,és egyszer besokal és evégett fog dobni,h nem hagyod élni a féltékenységeddel :)
2014. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!