Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet szeretni egy nőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet szeretni egy nőben? Mibe lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés

Én, mint lány teszem fel a kérdést, mert nem igazán tudom elképzelni, hogy mi.(a szexualitáson kívül, persze.)


Lányok szempontjából oké, hogy védelem, támasz keresés, meg annyi minden van, amit lehet szeretni, de fordítva?

Miként tekintetek egy nőre?

Mitől válik társsá?

Azok a férfiak, akik a náluk kevésbé okos nőket kedvelik, mit szeretnek a partnerükben?



Milyen számotokra a szerelem?



Régóta fel akarok tenni ilyen, és ehhez hasonló kérdéseket.



2014. ápr. 14. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Manapság már én sem tudom mit szeressek bennük a testükön kívül.

Legtöbbször bunkók, agresszívak, határozatlanok, döntésképtelenek, álszentek, képmutatóak magukkal szemben is, rengeteget trágárkodnak, sokszor örömüket lelik a számukra "vesztes" férfiak alázásában és rendre csak azt tudják kántálni, hogy milyen legyen számukra egy igazi férfi és mik a külső/benső elvárásaik felénk majd amikor lefekszenek egy "igazi férfival" akik aztán jól átverik, megalázzák őket jönnek sírni az én vállamon csak azért, hogy kezdődjön megint minden elölről.

Egész egyszerűen kiábrándultam a lányokból.

2014. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Gondoskodás és egy megbízható társ a mindennapokban, akivel bármit meg lehet beszélni. Barát és szerető egyszemélyben.
2014. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
A mai nőkben már semmit nem lehet szeretni, de komolyan. :S
2014. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Az a kifinomult női báj, érintés, csók, hang, illat...ezek a fizikai dolgok. Lélekben pedig kisugárzás, gondolkodás, feneketlen szeretet (jó esetben), törődés, fészekrakási igény, gyengédség, lelki társként való jelenlétel az életemben....hogy bár az élet kisebb területein másképp láthatunk dolgokat, de a nagy dolgokban egy irányba nézünk és egy végső cél hajt minket. Együtt, egymásért. Szeretem ha egy nő bölcs és kifinomult, szenvedélyes és humoros....
2014. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kérdezem magamtól,csak pindurkát más hangsúllyal.
2014. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a kérdésed, tetszik :)


Tudod, nekem a szerelem azt jelenti, hogy van 1 ember, aki mellett nem kell álarcot hordanom, nem kell megjátszanom magam csak azért, hogy elfogadjanak. Hanem lehetek az, aki valójában vagyok. Ettől válik társsá, aki mellett kiteljesedhet, megjelenhet a valódi személyiségem.


Annyira elképesztő érzés, amikor csak meglátod a szeretett nőnek a fényképét, érzed az illatát, megérint és egyszerűen minden erőd elszáll, egyben pedig olyan erősnek érzed magad, hogy nincs ami megállítson. Remélem értelmezhető ez a furcsa kettősség.

2014. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Akik úgy érzik, hogy semmit...

Ez mind a férfiaknak köszönhető, hogy a nők olyanok lettek, amilyenek.

Lehet, hogy nem pont azoknak, akik így érzik, hanem más keze van a dologban, de ez így van. Én pl magamból indulok ki, milyen voltam, és x, y, meg z hatására milyen lettem...

2014. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szemébe :D
2014. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nő számomra egy támasz, egy biztonságérzetet adó személy. Nekem ezek a fontosak egy nőben=ettől válik társsá:

Belső tulajdonságra vonatkozóan: közel azonos életszemlélet, van benne kezdeményező készség, törődő, kicsit pörgő személyiség, törődik magával (szellemileg, testileg egyaránt).

Külső tulajdonság: átlagos testalkat, szép láb.

2014. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt a lányt keresem, aki nem akar változtatni rajtam, de én bármin változtatnék érte. Aki képes mosolyt varázsolni az arcomra, a puszta jelenlétével.Akivel nagyrészt közösek mind az elvárásaink, mind a gondolkodásunk.

Ez akár a szerelmet is leírhatja.


A probléma az, hogy amíg én lányt keresek, addig a világon már az elb*szott mintáravágott klónk*rvák vannak többségben,, akik szarnak az emberi érzésre, csak legyen pasijuk akik kinyalják és jól megk*rják aztán nem értik, hogy mit csináltak rosszul, amikor már a harmadik gyereküket nevelik, a pasi meg már rég lelépett.

A szerelem pedig egy olyan dolog, amire mindenki vágyik, de annyira el van rejtve az átlagember elől, hogy sokan sohasem találnak rá. Aki rátalál, az meg többnyire elveszti.

2014. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!