Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem boldoggá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem boldoggá?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta őt senki nem tudná boldoggá tenni...Nagyon sok rossz dolog történt vele és nagyjából nagyon szomorú...Szülei elváltak, apukája kivette abból az iskolából amit szeretett....Rossz országban élünk mert nagyon rossz itt a politika....Másokra mindíg féltékeny ha valamiben jobbak nála mert ő szeretne lenni a legjobb és egy maradandót szeretne itt hagyni majd de amíg nem lesz saját cége addig fáltákeny lesz....Még mindketten csak 14,15 évesek vagyunk de nagyon érett gondolkodása van, mint egy felnúttnek...nem tudom hogy tehetném boldoggá, minden vágyam az hogy az legyen mellettem de bármivel próbálkozok nem sikerült eddig...Kérlek adjatok valami tippet :( A világ legrosszabb érzése ilyen szomorúnak látni...tudom hogy szeret és én is nagyon szeretem őt de csak akkor boldog mikor együtt vagyunk azt mondta...Megakar halni...próbálom minden erőmmel támogatni hogy ne tegyen semmi hülyeséget és nem is csinál de szeretném felvidítani...Segítsetek kérlek...

2014. ápr. 20. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Most kb mindnet megtesz hogy majd eleget tudjon ahoz hogy sikeres legyen, nagyon okos, nagyon sokat tanul, szinte mindenben jó. Egyik legjobb tanuló és egyáltalán nem olyan mint egy óvodás és nem is volt elkényeztetve csak egyszerűen sikeres szeretne majd lenni és nagyon jó szeretni mindenben amiben csak lehet. Ezért tesz is. Állandóan stresszel ezzel pedig elrontja az életét...
2014. ápr. 20. 16:07
 2/5 anonim ***** válasza:

de ha ennyire okos akkor miért akar öngyilkos lenni? egyáltalán tudja mit jelent az? bele gondolt már hogy mivan utána? kinek fáj hogyha elveszítené?


ha így gondolja legyen öngyilkos 15 évesen csak azért mert még nincsen egy 10milliárd $ érő cége

2014. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. A boldogságot ne másoktól kell kapnunk, nekünk magunknak kell megszerezni. Örömet okozhatsz neki, boldogságot nem.
2014. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 évesen nem lehet mindenben a legjobb. NE a felnőtteket nézze, hanem az ő korosztályát... Szerintem nincs oka panaszkodni, ha azt mondtad, hogy jól tanul, nagyon okos meg minden. Meg is lesz az eredménye annak, hogy igyekszik. Majd ha felnő sikeres lesz. De 15 évesen ne akarjon milliárdos lenni.
2014. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem akar milliárdos lenni :P , csak egyszerűen mindent el akar érni amit csak szeretne :). Nagyon sokat vár el magától, emiatt stresszel a vizsgáink miatt és nem tud lenyugodni majd pedig csak arra tud gondolni hogy nem jut be oda ahova szeretne :(
2014. ápr. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!