Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több, mint 7500 km van köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 7500 km van köztünk. Megoldható? Mit tegyek, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Még 1 évet kellene kibírnunk így...

Hogy lehet elviselni ekkora távolságot?

Mit tegyek, hogy a párkapcsolatunk működjön?

Van, aki azt mondja, hogy lehetetlen így távkapcsolatban élni (így is próbálunk azért 2-3 hetente találkozni), mások viszont biztatnak, hogy meglehet oldani.



2014. ápr. 21. 16:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mennék én, de jövőre érettségizek, addig nem szeretnék, meg nagyon nem is tudnék.

Én hol Budapesten vagyok, hol Moszkvába, ő pedig New Yorkban él, ott is született.

Még tavaly tavasszal találkoztunk először, akkor nem gondoltam, hogy lesz bármi komoly abból a pár hetes kavarásból, ami kint volt. Aztán elkezdtünk neten beszélgetni, még akkor tavasszal párszor meglátogatott. Aztán a nyarat együtt töltöttük és nagyon akarta a folytatást és hivatalosan augusztus óta vagyunk együtt, de már előtte is volt köztünk valami.

2014. ápr. 21. 17:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Köztünk 8900 km van és legközelebb csak 3 hónap múlva látom. Imádjuk egymást viszont, már két éve együtt vagyunk.

Persze ez az idő amíg távol van megvisel, de ki lehet bírni.

Nekem sajnos nincs pénzem kiutazni, de ha nálatok az anyagi nem akadály akkor azt mondom hajrá! Működhet

2014. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden megoldható. 18 éve vagyok házas azzal a férfivel, akivel úgy indult, hogy találkoztunk, utána külföldre mentem dolgozni és 1,5 évig csak leveleztünk, telefonáltunk, nagyon hiányoztunk egymásnak, de kitartottunk. Hazajöttem, a reptéren várt egy szál rózsával. Onnantól megoldottuk az összeköltözést és a következő évben összeházasodtunk. Az a 1,5 év nehéz volt, de kibírtuk. Meglett a jutalma. Sok kommunikációval athidalható a probleéma. Azt kell fenntartani.De azt nagyon. Mindennap, ha lehetséges. Írni, beszélni. Ez a kulcs!
2017. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!