Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már hét éve ismerek és most ide kültöztek nem messze tőlünk és taliztunk meg feljött hozzánk meg én is hozzá és anyukám joban van a szuleivel meg minden meg tesommal is joba vannak es februárba kavartunk smaroltunk.. stb. es egyszer csak nem annyira foglakozott velem meg ilyenek.. nem jott le stb.. es aztan beszeltem vele marciusba es azt mondta h most nem akar baratnot mert a suli miatt nincs ideje am 17 éves meg h sokat jar haverjahozz es nem akar meg bantani stb.. es modta h ne várjak rá meg ha akarna baratnot akkor jarna vlm de most nem akar.. en meg varok rá.. mert szeretem szerelmileg.. nagyon mert ő nem akart ki használni.. de en probaltam massal de nem meg. es most lesz a szulinapja es modtam h jojjon le hozzam azt irta még nem tudja h h lesz ideje de meg probal es nem tudom h ha el kezdenek nyomulni szerintem nem lenne jo bár olyan fiuval még nem talakoztam aki nem hasznaja ki a helyzetet de ő mulkor nem hasznalta ki es most valahogy ugy kene "elcsabitani" h legalabb smaroljak vele szepen h magatol bele menjen a jatekba de azt hogy de ertelmeseket kerlek nagyon fontos? elore is koszi a valaszokat.

2014. ápr. 27. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress másik pasit,ès tanulj inkább!:)
2014. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy te szeretnéd ha lenne köztetek 1x, 2x valami kis huncutkodás! Abba biztos, hogy belemegy!
2014. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már huncutkotunk de azert még kerjem meg h én had csinaljak neki jot?:)
2014. ápr. 27. 22:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!