Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valjak szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valjak szerelmet?

Figyelt kérdés

Mármint tudom hogy mit kell mondani de ha csak ugy oda álsz az nem oké szòvql hogy teremtsem meg azt a hangulatot ha azt irjárok hivjam el randizni akkor irjátok le azt is hogy azt a hangulatot hogy teremtsem meg hogy el tudjam hivni randizni (ez lenne az első szerelem vallás!!

Előre is köszi



2014. ápr. 27. 22:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Magyarán vélek egy kicsit mi lesz ha...

ilyenkor mit csináljak ezen már csak az önbizalom segi??

Gáz hogy félek az érzéseimtől?

2014. ápr. 27. 22:52
 12/19 A kérdező kommentje:

Magyarán félek hogy mi lesz ha...

Ezen már csak az önbizalom segit???

Gáz hogy félek az érzéseimtől??

2014. ápr. 27. 22:54
 13/19 A kérdező kommentje:
Mármint félek kimondani az érzéseimet
2014. ápr. 27. 23:00
 14/19 Magoran ***** válasza:
Az, hogy néhányszor beszélgettetek, szerintem inkább előny, mint hátrány. Ismer téged valamilyen szinten, jóban vagytok. Ilyenkor talán egy kicsivel nagyobb esélyed is van.
2014. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

másik pici probléma a szövegtagolás.

Próbálj becsempészni 1-1 vesszőt a szövegeidbe, elsőre elég csak úgy random. Később esetleg megtanulhatod a szabályait...

2014. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp két l-lel valljál.
2014. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

nálam is ilyesmi volt a helyzet.annyiban más h ő mondta el nekem h szerinte én szerelmes vagyok belé.igen,az voltam de azt mondtam h amiket mondtam azt nem így gondoltam,nem tudtam h ez lehet belőle(azért csináltam ezt mert én is féltem h nem fog majd velem ugy beszelni meg minden).mondtam h most emiatt egy kicsit hanyagoljuk egymäst de ezutän már könyörgött h folytassunk mindent ami köztünk volt.ez mind jól ment míg ténylegesen be nem valltam neki h szeretem...

azóta szóba sem áll velem:Dde ez csak az én esetem,lehet h neked máshogy viselkedne

2014. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
az kemeny... bocsanat telefonrol nem tudok ekezetet irni :( na nekem igazabol az a broblema hogy kicsit felek uristen mi lesz ha kinevet az egesz osztaly rantam fog nevetni :/
2014. máj. 5. 21:41
 19/19 anonim ***** válasza:

jaj ne félj már ennyire :) még mindig nem mondtad el az érzéseidet?

azzal meg ne foglalkozz már, hogy más mit gondol, ha szereted a lányt!

5 voltam

2014. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!