Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki egy lányból, aki ráadásul az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Idén kerültem új osztályba . Velem egy idős a lány , jó viszont ápolok vele de úgy érzem hogy barátságnál nem lehet több . Főleg a mai világba ( 14 évesen , így fogalmaznék ha lehet) lehetetlen egy osztálytárssal járni mert szokás szerint basztatnának minket a suliba ... Szóval még meg sem kérdeztem a csajt hogy járnánk-e , talán lenne esélyem ...de ugye ez nem lehetséges ... Tudom ha szeretjük egymást akkor nem zavar ha basztatnak minket de sajnos egy idő után meg szétmennénk ezektől az idiótáktól . Szóval a kérdés még mindig adott ... Nagyon megkedveltem a lányt sokat beszélgetek vele néha megölel , és le sem tudom írni milyen tökéletes számomra ez a lány.. De sajnos nem jöhet ez össze:/ Aki járt már hasonló cipőbe , és velem egyidős ( max 1-2 évvel idősebb ) annak elfogadnám a tanácsát ..

2014. ápr. 28. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azért ne menj bele ebbe, mert osztálytársak vagytok. Ugyan miért piszkálnának titekek ezért? 14 évesen már szinte természetes, ha jársz valakivel. Én gimi elsőbe összejöttem egy osztálytársammal. És hát, sok előnye, de hátránya is van a dolognak.

Előnyök:

-akármikor beszélgethetsz vele

-mellette ülhetsz órákon

-látod őt sokféle helyzetben, ezáltal jobban megismered


Hátrányok:

-könnyen ráunhattok egymásra, mert állandóan egymást látjátok

-szakítás utáni időszakra is gondolni kell


Mi 2 évig húztuk a barátommal, nagyon szerettük egymást, de sajnos kihűlt a láng. Szakítás után is jóban maradtunk, barátok lettünk. Ha nagyon szerelmes vagy, azt mondom hajrá, ne foglalkozz a többiekkel.

2014. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szard le őket, ha szereted, és ő is, akkor mire vártok? az én osztályomban is van egy párocsak nem nézik őket jó szemmel az oszt társak. De szeretik egymást, és ez e lényeg! :D

17/L

2014. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!