Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?! Vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?! Vagy a barátaimnak igaza, van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Nagyon szégyenlős lány vagyok. Nem vagyok túl könnyen barátkozó fajta. Főleg nem a fiúkkal. Eddig még nem is volt fiú haverom, egy se, se barátom. Voltak fiúk akik tetszettek,de szerelmes még nem voltam. Ha bármi miatt beszélni kellet egy fiúval, teljesen rosszul voltam. Görcsölt a hasam, és a szívem dobogott, mint az őrült. Bármelyikük is volt az. De most van egy osztálytársam. Nekem kellet körbevezetnem a suliban. És valami furcsát vettem észre. Teljesen nyugodt voltam mellette. Jól éreztem magam vele, megnevettetett. Két nap után azt vettem észre, hogy folyton ő jár az eszemben és őt keresem a tekintetemmel. Mikor megosztottam ezt két barátnőmmel, hogy segítsenek. Elmondtam az érzést, amit mellette érzek. Tökéletes nyugalmat és harmóniát (bár amikor nagyon közel hajolt, megölelt majd kiugrott a szívem). A barátnőim azt mondták, hogy az már régen rossz ha nyugodtnak érzem magam egy fiúval. Ezután elbizonytalanodtam. Ez szerelem vagy más? Lehet, hogy szerelem, csak nálam fordítva jönnek ki az érzések? Egyszerűen nem tudom, eddig biztosnak éreztem magam, de most...

Köszi, hogy végig olvastátok és köszi előre is a válaszokat



2014. máj. 2. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
" megnevettetett" -ez a legjobb, ami egy félénk lánnyal történhet ilyenkor. Bizony, ez a szerelem. Jó neked! Ne beszélj róla sokat, a barátnők nem értik, butaságot mondtak, a harmónia a legfontosabb, mert félénk vagy. Kívülálló nem értheti.
2014. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy éli meg a szerelmet, nincs egy séma, amit mindenkire rá lehet illeszteni. Talán pont a határán vagy. Szerintem a legokosabb, ha nem erőltetsz semmit, hanem nyugodtan vársz. Az érzéseid előbb-utóbb tisztázódnak előtted, hidd el, ha tényleg szerelmes vagy/leszel, érezni fogod, függetlenül attól, hogy a tested, hogy reagál.
2014. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. máj. 2. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez talan meg tobb is mint szerelem, mert pozitivan hat rad. Kozel erzed magad hozza. Ez valami lelki rokonsag lehet, ami persze nem zarja ki a szerelmet.
2014. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kedveled, de nincs azzal semmi baj, hogy jól érzed magad vele.
2014. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehetsz nyugodt, mert itt te vagy biztosabb helyzetben, te már ismered a sulid és neked kell bemutatnod. Ha jól érzitek magatokat együtt az csak még jobb :) azért írtam ,mert hozzánk is jött egy új fiú és én is így vagyok vele. :))
2014. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!