Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a szerelem, vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem, vagy csak egy fellángolás?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok eddig még csak egy barátom volt akibe nagyon szerelmes voltam/vagyok. Nagyon sokat gondolok még rá most is. A szakításnak csak eltávolodás volt az oka,és a korkülönbség(6év) ennek már 9 hónapja, azóta keresett többször is, beszéltünk, viszont nem láttam már 10hónapja kb. Mással nem tudok összejönni mert a gondolatától is rosszul vagyok. Nem telik el úgy nap hogy egy kicsit is ne gondolnék rá. szánalmas tudom.. csak már nem tudom mit csináljak. Ha most újra kezdenénk működne? Úgy érzem hogy nagyon sokat változtam azóta hogy utoljára beszéltem vele. vagy inkább hagyjam majd jön a következő és ez csak egy egyszerű "tiniszerelem" részemről?

2014. máj. 3. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezer sebből fog vérezni ez a kapcsolat ha helyrehozzátok. A régi okok mellé újabbak jönnek. Majd jobb lesz. Csak ne gondolj rá. Vagy ha mégis akkor legyél rá dühös. Mert összetörte a szíved. Nyugodj meg.
2014. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem csak fellángolás, még mindig szereted őt, de gondolj bele, amikor együtt voltatok, nem jött össze. Az esetek túlnyomó százalékában nem működik egy újrakezdett kapcsolat... persze mindig vannak kivételek is, úgyhogy ezzel nem akartalak elszomorítani. Szerintem, ha úgyis szokott keresni, beszéljétek ezt meg őszintén és együtt találjatok ki valami megoldást.. Vagy ne is keressétek egymást, mert így nem fogod tudni elfelejteni és csak rágódsz, őrlöd magad, vagy próbáljátok meg elölről. De akkor beszéljétek át alaposan, hogy mi okozott problémát a kapcsolatotokban, miért távolodtatok el egymástól és próbáljátok meg nem újra elkövetni ezeket a hibákat. Ha úgy érzitek mindketten, hogy ez lehetséges, akkor esetleg újrakezdhetitek.

Remélem, tudtam segíteni! Sok sikert, bármi is legyen a végkifejlet! ;)

17L

2014. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!