Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is szokott ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szokott ilyesmi történni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy olyan problémám, hogy hamar szerelmes leszek. Ezzel nem is lenne baj, de olyanokba leszek szerelmes,akikkel soha nem lesz alkalmam találkozni, de még facebookon beszélni sem velük. Eléggé szerencsés tipus vagyok. Úgyértve hogy velem a lehetetlen is megtörténik, főleg ilyen szerelem téren, de azt kétlem hogy egy amerikai fiúval bármikor is találkozni fogok.

Csam az érdekelne hogy valakivel még szokott ilyen történni ?

Egyébként azt kihagytam hogy már olyan is volt hogy sírtam olyan fiu után akivel sohasem beszéltem:))) Gyerekes vagyok, de így kell emgem elfogadni :D



2014. máj. 5. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
velem ilyen még sose volt
2014. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

volt, meg altiban, buszon ramnezett egy fiu es rogton szerelmes lettem bele....

majd elmulik, meg tul fiatal vagy


majd idovel rajossz, hogy ez nem igazi szerelem (hisz nem is ismered az illetot) csak sexualis vonzalom (most meg ugy erzed szerelmes vagy, de mikor aktiv nemi eleted lesz rajossz, hogy testi vágy)

2014. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ilyen velem is előfordul! Sőt Amerika az álmom..:(
2014. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó! Miert pont amerika az álmod ? tetszik ott valaki ?
2014. máj. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!