Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, hogy ujbol beeszerettete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy ujbol beeszerettetek az exetekbe?

Figyelt kérdés
Fordult elo veletek,hogy szakitottatok az exel de megbantatok vagy ujra beleszerettetek? Ha igen,mi lett a vege?

2014. máj. 6. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem. Ha én szakítok valakivel, akkor annak tényleg nyomós oka van ..
2014. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem nem, nem hagyom magam
2014. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

volt. 2 x kellett elrontanunk ahhoz hogy most járjunk, boldog legyünk immár 3 éve. elsőnek 3 hónapot jártunk de szakítottam magam sem értem miért. utána megint összejöttünk de csak 1 hónapra. megint én szakítottam. azt hittem megtetszett egy másik lány h nekem már nem számít az exem. ezérr elkezdtem járni máss akit dobtam az exem miatt. bonyult mi? :DDD ekkora pedig már nem számitottam az exem megbocsátására de nagyon sokat harcoltam de megérte sikerült. nem hagyom el többet halálosan szeretem.

azt tanácsolnám mondd el neki! írj rá ne érdekeljen ha szeronted már túl van rajtad mert te rontottad el most neked is kell harcolnod. ő soncs túl rajtad hidd el. ebből az látszik h nagyon szerelmes vagy az exedbe de félsz bevallani. ha nekem sikerült neked is fog! :PP hajrá!

2014. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mióta nem jártok? Nekem volt ilyen.
2014. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
volt
2014. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszer volt de lehet h az csak azért volt mert ő volt az "első szerelmem"
2014. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!