Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek újra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek újra egy lánnyal így?

Figyelt kérdés
Ha amikor jártatok kicsit csúnya volt és duci és utána szép vékony lett? Vagy semmi esély rá? :( (persze csak ha szerettétek és nem megcsalás miatt szakítottatok)

2014. máj. 7. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen :)
2014. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki lefogy, még a jelleme nem változik, tehát valószínű nem jönnék vele össze újra, mivel legbelűl ugyanaz a személy. Kivéve persze, ha azért szakítottam vele, mert dagi, de egyébként a jelleme rendben volt, blah blah
2014. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet

Küldesz magadrol egy képet?

2014. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fél év után szakított velem, igazából a távolság miatt de szerintem ez is zavarta. Vagyis úgy értem hogy lehet talált egy szebbet, vékonyabbat aki közel is van hozzá. Jellemre talán az volt a baj hogy hisztis vagyok kicsit(!!) de ettől függetlenül MINDENT megtettem érte.
2014. máj. 7. 15:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, kár ezt eröltetned, tudom milyen cipőben jársz, én is sokat fogytam valaki miatt, de mire elértem a célom, addigra rájöttem, hogy az élet nem akörül az egy ember körül forog.
2014. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, mindenki ezt mondta nekem.

Sajnos nem bírom nélküle pedig két hónapja vége már.

2014. máj. 7. 15:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Elsősorban Drágám ott hibáztál hogy más miatt fogytál le nem magad miatt! magadnak kell megfelelned senki más vélemény ne érdekeljen mert pl tegyük fel fordítva az esetet neki a ducibb lányok jönnek be de te sovány jól érzed magad akkor?! persze jó hogy lefogytál mert egészségesebb az hogy ha valaki megfelel a normális testsúlynak mivel bezsírosodhat a szíved...stb de ez már mind túlsúly.Én személy szerint összejönnék mivel ha dagin szerettem akkor soványan is fognám bár ízlések is pofonok kinek milyen alak jön be. :) 16/F
2014. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"de te sovány jól érzed magad akkor?! " de te sovány vagy és így érzed jól magad* elírtam előző voltam.
2014. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Magam miatt is le akartam fogyni, és még nem fogytam le teljesen. Legalább 15kg le kell még. 20-nál tartok eddig.
2014. máj. 7. 16:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy lánnyal sem jönnék újra össze, akikkel már egyszer vége lett. Általában meg volt mindig az oka... persze ha tényleg csak a távolság volt a gond, akkor meggondolnám...
2014. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!