Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nő és férfi között egy véletle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő és férfi között egy véletlen érintést (ölelést), hogy lehet értelmezni?

Figyelt kérdés
Miből tudhatom, hogy az illető közeledik felém vagy csupán baráti, atyai szeretettel ér hozzám. Aki azt írná, hogy ezt érezni kell az ne tegye, mert nem érzem a különbséget, azért tettem fel a kérdést.

2014. máj. 8. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érezni, és másképp vibrál a levegő, félreérthetetlenül lehet tudni. Nem összekeverhető a két érzés.
2014. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
Véletlen ölelés az milyen?:)
2014. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Költőnő, erre én is kíváncsi volnék! :)


Metrón érdekesen hangzik, hogy "Hopp, jaj elnézést, megöleltem magát, nem szándékos volt"

:D

2014. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
XDDD
2014. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jóóó hülyén fogalmaztam :D ok megölelt a pasi szándékosan!
2014. máj. 8. 16:55
 6/14 anonim ***** válasza:
1-1gesztus felesleges önmagában értelmezni.
2014. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem meg muszáj értelmeznem... ugyanis a kollégám, akivel eddig jó-viszonyban voltam ...jóképű, intelligens, humoros szóval jó pasi, és ezt tudja is magáról. Viszont én meg azt tudom, hogy nős, és innen már más értelmet nyer egy "véletlen" :D ölelés ...
2014. máj. 8. 17:03
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
Én is szeretek NÉHA EGYESEKET megölelni. Minden hátsó szándék nélkül.
2014. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kolléga? zavard el és ne hagyd magad ölelgetni.
2014. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem az ölelésből tudod érezni, hanem minden másból. Ha bókol, akkor valószínűleg nyert ügyed van, ha nem, akkor is lehet esély, de akkor jóval nehezebb megállapítani, hogy barátságról vagy szerelemről van szó.
2014. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!