Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, mostanában nem menő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, mostanában nem menő az ilyesmi, de azt hiszem komolyan szerelmes vagyok egy lányba. Hogyan adjam a tudtára? :/

Figyelt kérdés
Inkább társaságban szoktunk együtt lenni, de van, hogy kettesben maradunk, és akkor is nagyon jól el tudunk beszelgetni. Imádok a társaságában lenni, de nem merem elmondani neki, hogy SZERETEM:(

2014. máj. 11. 02:31
 1/8 anonim ***** válasza:

"Tudom, mostanában nem menő az ilyesmi,..."

A bajok itt kezdődnek.

Tisztáznod kell magadban, hogy ki vagy te, mi vagy te.

2014. máj. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp azért kezdtem így, mert nem nagyon éreztem még ilyet.. ja, és 15/F
2014. máj. 11. 02:37
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

az 5.-6. dugás/szerelmeskedés után elmondhatod neki.

értelem szerűen ha előtte mondod el,az életben nem fogod megkapni.

és de.

pont az a menő itt az oldalon,hogy idióta módon elba-sszák a nagy vallomással,mert pontosan tudják a palimadarak is,hogy így a nő le fogja koptatni,tehát nem lesz dugás,mert a pasi éretlen és fél a pi-nától az intimitástól.

erre megy ki az egész,hogy ezt elkerülje,azért szúrja el ilyen módon.

a pszichológia úgy nevezi ezt "rúgj belém" játszma.

2014. máj. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

jah 15 éves vagy...

akkor se mond el.

haladj fokozatosan,érintsd meg néha,fogd meg a kezét,figyeld,hogy tetszik-e neki,vagy elhúzza.

adj neki spontán egy puszit,öleld meg időnként valami indokkal.

2014. máj. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van? Azzal, hogy szerelmet vall, akkor már nem fogja tudni lefektetni? Ez hülyeség...
2014. máj. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd el nyáron randira.
2014. máj. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudsz beszélni? ;)

23F

2014. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem menő az ilyesmi?? Mindenki erre vágyik. Akár kimondja, akár nem. De 15 évesen legfeljebb még csak tetszhet valaki, nem hiszem, hogy ez szerelem lenne. Ahhoz még fiatal és éretlen vagy.
2014. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!