Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kényes kérdés. Párotoknál wc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényes kérdés. Párotoknál wc használat?! Elsőre hogyan és utána?

Figyelt kérdés

Ez szerintem nekünk nőknek a kellemetlenebb általában, de van, aki ebből nem csinál problémát.

Engem eleve mindig nagyon zavar, ha valaki mászkál az ajtó előtt pl. amikor végzem a dolgom, nem is megy akkor.

A mostani párom felnőtt férfi fejben is, ő ezt tök viccesen fogja fel, simán rám nyit és beleül az ölembe is, ha úgy van :D

De mégis feszültséget okoz, hogy a nagydolgomat elvégezzem, mert ugye a hangok meg a szagok :) Lehet, hogy túlgondolom és le kellene lazulnom.

Ki hogy küzdötte le ezt a "szégyenérzetét"?



2014. máj. 13. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Saját tapasztalatból írom ezt.

Először engem is zavart..,jó pisilésnél nem zavart,hogy bejárkált, de kicsit ciki volt az, hogy női gondjaim voltak.. végeztem a "tisztába tevést" azt rám nyitott. Nagyon zavart, megmondtam neki.Nem vette komolyan, ő is csak nevetett. De idővel szándékosan direkt én is benyitottam rá.. azt akkor már lazábban vettem én is a dolgokat.De azóta szerencsére leszokott róla. :) Mondjuk ez attól is függ, hogy mennyi ideje vagytok együtt :)

2014. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Először kellemetlen, de ez tulajdonképpen természetes dolog, el kell fogadni, meg kell szokni.
2014. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
juu ha valaki ezt nálam akarná csinálni egyszer történne meg, ugyanis olyan rohadt büdöseket szoktam nagydolgozni, hogy az hihetetlen, múltkor mmajdnem összehányták magukat a wc-ben(pedig fújtam illatosítót miután végeztem).
2014. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Már bőven felnőttnek számítunk, és ezer éve vagyunk együtt, de soha nem mászkálunk be egymáshoz olyankor. Soha nem fordult még meg a fejemben, hogy rányissak, pláne az nem, hogy az ölébe üljek. De biztosan ez is ahány ház, annyi szokás eset.

Ha zavar, szólj, hogy ne csinálja. Ennyi. Biztosan megérti, ha tényleg agyban is felnőtt.

2014. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4-esnek:

Persze értem, amit írsz, lehet félreérthető voltam :)

Ez nem zavar h egyszer rám nyitott pisilésnél ez vicces is volt, tetszett h ilyen laza.

A nagy wcnél van gond ugye a női parák, hogy ha meghallja h pukizok stb. akkor is kíván-e meg nem ciki-e stb. :D :D :D

Pl. ha csend van a lakásban, akkor is feszélyez h elmenjek wc-re....

De remélem pont azért mert ilyen laza, nekem is oldani fogja ez a hozzáállás a feszültségemet és nemsokára már nem lesz ilyen gondom :)

2014. máj. 13. 15:00
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
te jóóó éééég... nekem nagyobb gondjaim is vannak, és örülnék ha ez lenne a legnagyobb:D
2014. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Hat en nem szoktam a vecen ranyitogatni a felesegemre se, es o se ram. Vannak dolgok amik nem tartoznak senki masra.

A keteves kislanyunk neha igen, dehat neki ilyen dolgokat meg nem lehet megmagyarazni.

2014. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 8 éve vagyok együtt a férjemmel, de nincs az az isten, hogy én bemenjek, ha ő trónol a wc-n!!!:-D

Egyébként azt gondolom, hogy senki nem izzadja ki, tehát ez az egyik dolog, amit muszáj, tehát az ember elmegy az illemhelyre és elvégzi a dolgát. És ez független attól, hogy mennyi ideje vannak együtt.

Ha pedig már huzamosabb ideje vannak együtt, együtt is élnek, ott meg azért előfordul, hogy muszáj a másik jelenléte mellett végezni a dolgokat, mivel mondjuk a fürdő és a wc egy helyen van, az egyik pont fürdik, a másiknak meg sürgős. De mi ebből soha nem csináltunk gondot. Ez is hozzátartozik az emberi szervezet működéséhez.

Amúgy, ha téged ez zavar, hogy ő bemegy, akkor zárd be az ajtót. Mert azért mindenki az ilyen dolgait tény, hogy jobb szereti egyedül végezni. Én is így vagyok vele, csak ha a szükség nagyobb, akkor nem zavar, ha a párom is bent van, de alapvetően ezt mindenkinek meg kéne értenie, ha a másik nem díjazza azt, amikor is a szükségen kívül is rányitogatnak.

Ezt mond meg neki, hogy téged ez zavar, tehát ha fontos dolga van bent, akkor oké, intézze el a fürdőben, de egyébként hagyjon téged olyankor békén.

2014. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hjajj...:D

Mi ezt lazára vesszük, volt, hogy rányitottam wc-zés közben, és gitároztam neki(Nem.tudok.gitározni.)

Ezzel nincs gond, az anyóssal viszont igen. Legalábbis nekem ciki, hogy a nappaliból mindig rálát arra, hogy ki megy el wc-re. Ráadásul a wc nem mindig viszi le a dolgot, van, hogy 2x 3x kell lehúzni...Na most képzelheted, hogy az milyen kellemetlen lehet a számomra...:D

Volt egyszer, hogy már negyed órája próbálkoztam, mire beszólt, hogy ne foglalkozzak vele, majd ő lehúzza...Neki nem volt gáz, tök laza nő, de nekem égett a pofám...:D

2014. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
na ez az, amit én nem tűrnék meg egy kapcsolatban. oké,hogy szeretjük egymást, de azé a se**kitörlés mindenkinek a maga feladata!
2014. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!