Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért félek ennyire? :O Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félek ennyire? :O Mit tegyek hogy menjen? És hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki az osztálytársam és összejöttem vele ma. De nem merem lesmárolni pedig sok lehetőség lett volna már rá. Ő már smárolt én még nem :/ Lehet kicsit ciki, de nem érdekel én szeretem őt és leakarom smárolni. 15/F De valamiért nem merem.

2014. máj. 15. 16:57
 1/2 xxxHeavyMetalxxx válasza:
Ha el jön a pillanat, mikor egymás szemébe néztek olyan nagyon "Mélyen" Akkor kell meg tenned. Csak kezd el át ölelni...illetve a derekánál fogva húzd közelebb magadhoz, menj egyre közelebb..és közbe mélyen nézz a szemébe...a többi már egyszerű..jön ez magától, ne aggódj!...
2014. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell félned tőle.

Csak öleld át és adj előbb egy puszit a szájára. Aztán újra közelits és tartsd tovább a szádat a száján, aztán lassan nyissátok szét az ajkaitokat.

Menni fog, ne görcsölj rá, mert elszáll a varáázs

2014. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!