Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk! Nektek "hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Nektek "hogy zajlott le" az első csókotok?

Figyelt kérdés

Pl.: "Suli után oda jött hozám a fiú, kérdezte hogy vagyok (stb) átkarolta a derekam, mondta, hogy szeret, én is mondtam, odahajolt, és megcsókoltuk egymást (esetleg, hogy hogy fejeztétek be)"


Köszi a válaszokat, és légyszi normálisakat :) KÖSZI!!!



2014. máj. 18. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos még nem volt igazi nyelves csókom de már nagyon ki szeretném próbálni. 15F
2014. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Pár hónapja jártunk a sráccal, előtte már volt puszi, meg ölelés. Amikor először felmentem hozzá, egy film után feküdtem az ölében ő pedig megcsókolt. :)Egyből nyelves, bár mindkettőnknek ez volt az első. Elég hosszú volt. Nagyon élveztem (bár azóta már ugye fejlődtem), nyugodt volt a környezet,emlékezetes volt.:) Akkor 13 voltam. Nem kell elítélni...


14/L

2014. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2, pont így gondoltam :)
2014. máj. 18. 21:09
 4/16 anonim ***** válasza:
15 voltam mind a kettönknek az első volt. Egy moziban voltunk és hát elég pocsék volt.... :P
2014. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

második vagyok:

És csak a viszonyítás miatt: azóta is együtt vagyunk a sráccal már majdnem másfél éve.:)

2014. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első szájra puszim egy fesztiválon történt, ahol egy nálam sokkal idősebb fiúval ismerkedtem meg, bár ő nekem nem jött be mégis úgy gondoltam vele tartok és hát tánc közben lekapott, de eltoltam magamtól és végül semmi sem lett belőle.

Az első rendes csókom pedig az első barátommal volt. Az első randin áthívott magához és sok-sok beszélgetés után megcsókolt.

2014. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Baleset miatt elől nem volt fogam...ezért csak puszit mertem adni a lánynak,amikor elköszöntünk.De abba a pici pusziba minden benne volt :)
2014. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Suli elott a sikatorba xD
2014. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szilveszteri bálban. félrevonultunk a tömegtől, mivel hideg volt, odabújtam a srác mellé, aztán hirtelen már a nyelve a számban volt. isteni volt :)))
2014. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem első csókom úgy történt h lekaptam a srácot és ennyi... rossz volt. nem szerettem. azt hittem ez mindig ilyen rossz (büdös volt a szája mindig)

aztán jött a mostani párom. egy házibuliban titokban megcsókolt beleremegtem nagyszerű volt! azóta is tart a szerelem (5 éve) és imádom ha megcsókol még most is

2014. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!