Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon elhanyagol? Nem szeret már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elhanyagol? Nem szeret már?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a barátom tényleg elhanyagol-e vagy csak én reagálom túl. 3 éve vagyunk együtt és mostanában sosem szokott felhívni, nem is ír. Facebookon nem szokott válaszolni, pedig fenn szokott lenni. Sosem ír rám, mindig nekem kell. Azt a képet, amin együtt vagyunk nem 'tetszikeli', de egy úszós lánytársáét igen. Amikor találkozunk akkor rendes, normális illetve sokszor fáradt az edzése miatt. Telefonon, ha beszélünk akkor is mindig fáradt(ak vagyunk) így keveset beszélünk. Ritkán kommunikálunk mostanában és nekem ez nagyon rossz, de nem tudom, hogy ő azért nem ír/hív, mert eszébe sem jutok/lusta hozzá/minek? vagy nem akar semmi rosszat és nem tudom.. Igazából nem tudom, miért is írtam ezt ki, csak esetleg, ha van valakinek valami hozzáfűznivalója, véleménye, akármi.. eléggé elkeseredett vagyok..

2014. máj. 20. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt. Az is lehet, hogy már hozzászokott a jelenlétedhez, és 3 év alatt kifogyott a témákból, ezért nem ír. Nem kell rögtön a legrosszabbat feltételezni, szólj neki, hogy ez bánt, és félsz, hogy ez valami rosszat jelent, beszéljétek meg, satöbbi.
2014. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!