Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dimenzió?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi,hogy egyet értetek e velem ismeretlen válaszolók.

Ma találkoztam a volt barátnőmmel, tegnap boldog könnyek közt mondtuk ki:

"se veled,se nélküled nem bírom,Szeretve utállak és hiányzol..."

Ma is találkoztunk,nagyon jó napunk volt,de nap végén tisztázva a kapcsolatunkat elkönyvelt a legjobb barátjának,az egyetlen biztos pontnak az életében.A lelkem annyi darabra tört ahányra csak törhet...mint ez pl:

-hány fekvőtámaszt tudsz?

-az összeset!

Tehát történtek dolgok amik szétszakítanak az értelmetlenségükkel.

Azt mondta,hogy nem tud kilépni a világomból...mondtam,hogy én sem az övéből...Akik nem bírják egymással,viszont egymás nélkül se...és még ezt is érzik,az...10 emberből 10 azt mondta,hogy szinte egymásnak vannak teremtve.Adok időt magunknak.Hazaértem,megtudtam,hogy a "családomban"ami áll belőlük:

-volt barátnő

-legjobb barátom (srác)

-lány barátnő

-Srác barát

Szóval lány barátnő és srác barát összejöttek,ami a kis csapatot,családot,familliát-tök mindegy-felborítja.

Úgy érzem,hogy ezzel most végleg tovaoszlatták érzékeny piciny lelkem világának harmonikus kerékvágásából kirángatott nyugtalanító szelek viharában kovácsolódott stresszfelhők sokat nem ígérő szövevényén átgyűrűdző súlyos mentális sebeket ejtő lelki spirál ködfellegét.Legjobb barátommal úgy döntöttünk ideje váltani.Elkezdek foglalkozni a zenekészítéssel,eljárok edzeni május végétől terembe,mert eddig csak itthon voltam, rajzolni is elkezdek,olvasgatok,tanulgatok...több időt töltök a legjobb barátommal.Szerintetek ez jó ötlet?

Jól döntöttem? Csináljam másképp?Csak kíváncsi vagyok...



2014. máj. 25. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajrá, jól döntöttél! Közben kezd el a könyved írni :)
2014. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy lesz egy hobbid, hogy képezed magad, hogy sok időt töltesz a legjobb barátoddal, az mindenképpen jó dolog, nem csak a történtek fényében. Ne éld meg a kapcsolatukat úgy, hogy borul minden! Örülj annak, hogy egymásra találtok, ettől még nem veszíted el őket!


Az exre pedig: át tudom érezni, de tényleg... Nagyon nehéz a se veled, se nélküled helyzet, tényleg pokoli fájdalmas, és bizonytalan. De, a leányzó ezt lezárta, a nélküled részét választotta, el kell fogadnod, és tovább lépned. Jó ötlet, hogy lekötöd magad, de ne fordulj el a többi barátodtól sem! Kitartást Neked!

2014. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakítást szerintem jól tetted, hiába vár az ember arra, hogy változzon a másik, a jelenben kell tudnia vele együttélnie. Ha csak egymásnak vagytok jók, úgyis visszakerültök egymáshoz.
2014. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagy életmódváltásban csak Pest megyébe ne gyűrűzzél át légy szíves... Kösz.
2014. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pest megyébe nem mennék,pont a te fajtád miatt :)
2014. máj. 25. 00:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyire önimádó, egyben magyar nyelvben teljesen értelmezhetetlen mondathalmazt idehányni a beírásod végére... Komolyan megkönnyebbültem, hogy nem fogunk találkozni soha. :D :D :D
2014. máj. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, regisztrálsz gyakorira,csak hogy lenézhess pár neked nem tetsző kérdezőt.
2014. máj. 25. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!