Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, aki az osztálytársam. Nem tudja mit érzek iránta, viszont elég feltűnő jeleket adtam már neki, amit szerintem mindenki más észrevett, csak ő nem. Többi lent, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval. Mint írtam nem hiszem hogy érdemes bevallanom neki, mert ugye pár nap van vissza a suliból, és utána nem nagyon találkoznánk. Sőt!

Viszont sokszor nagyon feltűnő jeleket adtam neki, és volt mikor ő is. De aztán összevesztünk. És most nem olyan mint mielőtt összevesztünk. Ugyan úgy hülyülünk, csak már nem becézzük egymást, és nem foglalkozunk egymással annyit. De, ahogy észrevettem, zavarja ha más fiúval hülyéskedek. Ezt konkrétan nem mutatja ki, de látszik rajta hogy ha nem is idegesíti, akkor zavarja.

Mint írtam, ő is adott jeleket, de én nem akarom bevallani neki, mert az milyen már ha nem is bír/kedvel/szeret.

Nem ennyi a történet, de akkor röviden leírom a lényeget:

Az jelent valamit hogy folyton a fenekemet ütögette, becézgetett, és zavarta/ja ha más fiúkkal hülyülök?! Komoly válaszokat légyszi, és tanácsot is. Megéri elmondani neki hogy mit érzek iránta vagy nem?! ...nem akarok beégni. U.i: Gyors válaszokat légyszi!! Fontos:)



2014. jún. 3. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki .Ha sokat szórakozol más fiúkkal akkor vigyázz nehogy ne érdekeld majd őt .
2014. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki. Ha ő is így érez, akkor tök jó. Ha nem akkor sincs nagy baj, mert itt a nyár és három hónap alatt el lehet felejteni az egészet. Szurkolok
2014. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te is tetszel neki valamilyen szinten. Viszont nem kell itt a jelekkel szórakozni. Én annó elmondtam egy haverjának, hogy tetszik a férfi, keressen meg (mert ugye őt nem ismertem egyáltalán). Ő tudta, hogy tetszik nekem, és én is megtetszettem neki. Egyenesen elmondta, mivel egy suliba jártunk és ő már 12-es volt, aztán nem akartam, hogy hirtelen elballag és én meg csak jeleket küldözgessek, úgy, hogy alig látom az épületben, aztán majd szomorkodom, hogy nem jött össze.


Nem ismertem, tehát lehetett volna égő is a szitu de a magabiztosságom mindent űberelt és sikerrel.

Az én példám után szerintem mond meg neki négyszemközt egy kellemes beszélgetés közepette, hidd el ebből még sok jó kisülhet.

Ha esetleg visszautasít, akkor meg nem mondja el senkinek (úgy intézd), nem fog kitudódni, és erről csak ti fogtok tudni, tehát ezek alapján egy próbát megér, rosszul nem járhatsz, kivéve ha a csávó egy paraszt és beéget. .) 18/L.

2014. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a gyors, és értelmes választ! :) ..megpróbálom neki elmondani, csak az a baj, hogy amikor olyan kedve van, akkor nagyon bunkó.:( ..és attól is félek hogy elmondja majd mindenkinek és kiröhögnek.:( ráadásul az alakomra is mindig teszi a megjegyzést, mert nem vagyok nádszál.. De pl ma, amikor mondja nekem a barátnőm szünetben hogy "Végig terpesztetted az egész órát...miért?!:D" akkor "Ő" beleszólt hogy: "Ott lettem volna:)" (mindkettőnknek más órája volt akkor)
2014. jún. 3. 18:52
 5/5 A kérdező kommentje:
3/4 köszönöm szépen neked is a választ! :)) ..háát.. az a kedvétől függ hogy bunkó paraszt-e vagy sem..:c
2014. jún. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!