Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem ra a parom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra a parom, hogy tancoljon velem az eskuvon?

Figyelt kérdés
Hivatalosak vagyunk a tesom eskuvojere, es nagyon szeretnem, ha a lagziban tancolna velem legalabb egyszer. Meg csak nem is valami extra, csak ide-oda billeges valami lassu szamra. De nemet mondott, megmondta, hogy nem akarja. En altalaban tolerans vagyok a rigolyaival szemben, es oke en is nehez eset vagyok, o is sok mindent tur nekem, de vannak dolgok, amik nekem fontosak, akarmilyen jelentektelennek tunnek, mint pl ez is. Allitasa szerint le kene szoknom az almodozasrol es az elerhetetlen, naiv vagyaimrol, es jo kezdolepes, ha az ilyen aprosagokon tullepek. De en meg nem ertem, hogy o miert nem tud ennyit megtenni. A szalagavatomon se tancolt velem. Nekem ezek az aprosagok rosszul esnek, de neki jelentektelenek.

2014. jún. 4. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont a minap futottam bele ebbe az esküvős témába, egy haverom ajánlotta:

[link]

2014. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem idén volt a szalagavatóm,és a párom kijelentette, hogy megse próbáljam felkerni táncolni,mert úgy se fog.de látta milyen szomorú lettem.Nem is reménykedtem, hogy táncolunk, pedig de.. És igaz nem ment neki,de örült,hogy megadta ezt az örömet nekem,szerintem veled is fog táncolni a párod, max egy kis szomorkodás.... Aztán úgy is megkönyörül :D 19/L
2014. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon kevés olyan ember van aki nem szeret táncolni. 99%-ban egyszerűen csak nem tud és fél, hogy a többiek majd kinézik ahogy ő elkezd bénázni.

A párodról tudnod kell, hogy ő melyik kategóriába esik. Gyanítom, a másodikba. Ez esetben nagyon egyszerű a dolog: elmentek társastánc oktatásra. Ott mindenki teljesen kezdő, nem néz ki senki, viszont a végére már jobb leszel, mint az átlag egy esküvőn.

Ha még ebbe sem megy bele (mindenféle jutalom ellenében sem :)), akkor otthon, kettesben lehet gyakorolni.

2014. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10 évig társas táncolt versenyszerűen. :D Szóval csak egyszerűen nem akar.
2014. jún. 5. 14:39
 5/5 anonim válasza:
Nagyon ismerős nekem ez a szituáció. Nekem is a barátom több évig versenyszerűen társastáncolt (azt hiszem 7 évig), bármilyen buli vagy bál van soha de soha nem hajlandó velem táncolni. Én már teljesen ki vagyok borulva a dologtól. Nem értem miért csinálja ezt. Annyira nem lehetek béna, hiszen mások is fel szoktak kérni. Annyira el vagyok tőle keseredve. Hiába mondtam neki többször is, hogy ez milyen rosszul esik nekem vagy hogy mennyire szeretném, mintha csak a falnak beszélnék. Nagyon megbánt ezzel az egésszel. Valami ötlet, hogy mi lehet a baj?
2014. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!