Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előszoktak ilyenek jönni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előszoktak ilyenek jönni, hogy a párom ezt meg azt csinálja, de nem tetszik, mit tegyek. Csak szerintem alapvető, természetes, hogy elmondod neki?

Figyelt kérdés

Adott két ember, párkapcsolatban élnek.


Addig nem ismerték egymást, természetes, hogy van olyan, amit valamelyik csinál, a másiknak nem tetszik.


Csak szerintem természetes (lenne), ezt elmondani a másik félnek. Igazából ő érintett az ügyben.


Nem szereti, ha túl romantikus stb, akkor dobom. Megkellene mondani, hogy nem szeretem, ha te így meg úgy, ezt csinálod meg ilyenek. Meg kell tanulni egymással élni, és így lehet megismerni a másikat, kedvenc szokásait, mit nem szeret, mit kell kerülni stb, így is.


Nem egyből bevágni a haragot, és rámondani, hogy ijjj mekkora egy paraszt ember.


Na szóval kommunikáció. Csak mert több helyről hallani, hogy másoktól kérnek tanácsot, holott sztem javítható dolgokat a pároddal kéne megbeszélni, és ha tud , akkor javít rajta, mert szeret.



2014. jún. 11. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem.. Szóval nem szereted, hogy a párod túl romantikus?
2014. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az csak példa volt, hogy ha a csajszi kitalálja, hogy túlságosan szeretve van, akkor megmondhatná a pasinak, mintsem ezért kidobja :)
2014. jún. 11. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyenesen őszintén el kell mondani.
2014. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fényember ***** válasza:
A szeretitek egymást akkor őszintén megmondod neki és ha ő is viszont szeret próbál rajta változtatni..ha nem nagyon megy és még mindig szeretitek egymást akkor ez majd eltörpül a sok jó mellett :)
2014. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!