Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bejön egy lány, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lány, de nem tudom lenne a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ismerem a szomszédságban lakik de kevesszer találkozunk és nem tudok alkalmat és azt hogy kérdjem tőle, idősebb 1-2 évvel nálam.

2014. jún. 13. 18:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Hát derítsd ki!
2014. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
De hogy ebben kérek segítséget.
2014. jún. 13. 21:49
 3/40 anonim ***** válasza:

Életkorod?


Fontos tényező.

2014. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Fontos dolog, van e barátja. Ha nincs, egyszerűbb a történet. Beszélgetsz vele, látod hogy szimpatikus vagy e neki.

Amúgy meg nem úgy kell kezdeni hogy leszel e a barátnőm :)

Ha "vevő" a társaságodra, akkor van esélyed persze :)

2014. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
én 16 ő 18 lesz majd
2014. jún. 15. 10:53
 6/40 A kérdező kommentje:
és nincs barátja tudomásom szerint de ritkán találkozunk hogy beszélgessek vele?és még 2 szomszéddal lakik odébb
2014. jún. 15. 10:56
 7/40 anonim ***** válasza:
Basszus ott van a szomszédságban :D ez jó dolog! Kezdj el vele ismerkedni, teljesen mindegy hogy milyen kretén szöveggel indítasz, ha kedvel tovább gördül a dolog.De lehetőleg ne úgy kezd hogy "leszel a barátnőm?" mert ez kreténség és szinte biztos hogy ha elkapkodod, szorult helyzetbe hozod akkor visszautasít és nem az ő ibája lesz.
2014. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el vele beszélgetni. Ha a szomszédságban lakik, akkor azért össze lehet azt hozni, hogy összefuss vele.


Viszont a kort illetően azért necces a dolog. Én is épp most leszek 18 és nem igen tudnám elképzelni egy 16 éves sráccal, amikor a legtöbb velem egy idős (vagy 1-2 évvel idősebb) srác is még túl éretlen. Persze kivételek is vannak, szóval arra azért adnék esélyt, hogy lássam, milyen a fiú. Tehát ha Te komolyabb és érettebb vagy az átlagnál, vagy ha a csaj éretlenebb a koránál, akkor van esély. Különben viszont szerintem nem sok....de szurkolok Neked! ;)

2014. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
de az a kérdés hogy kérdezzem meg mert ahogy kivan írva kevésszer találkozunk és nem tudnék soha össze találkozni vele az utcán ,de ez eddig a legsegítőbb. köszi
2014. júl. 5. 22:07
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszer amikor látod, menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy nagyon szimpatikus neked, úgyhogy örülnél, ha jobban megismerhetnéd őt, csak ugye sajnos eddig úgy alakult, hogy ritkán találkoztatok, szóval lenne-e kedve elmenni veled valahova/beülni veled valahova, stb. (Ahova meg akarod hívni.) Ha te is bejössz neki, akkor tuti igent mond rá.
2014. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!