Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A sógorom megcsókolt én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sógorom megcsókolt én meg visszacsókoltam, de nem feküdtem le vele, bűntudatom van egyrészt azért amit tettem másrészt pedig azért mert nem bántam volna ha továbbmegyünk. Elmondjam a férjemnek vagy ne, hogyan legyen tovább?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Mond el a férjednek.
2014. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tyúú. ebből nem tudom hogy mászol majd ki... miért pont a sógoroddal..?
2014. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rodrigoo ***** válasza:
26%

Előbb-utóbb lefekszel vele, ha nem változtatsz (kérd meg, hogy ne közeledjen többé). Ha elmondod a férjednek azzal erősen megbántod és te is megbánod hidd el. Ha nem tudja nem fáj. De viszont ha nem akarsz elválni tőle, akkor soha többé ne menj bele a csókba a sógoroddal, mert mindketten tovább fogtok menni. Most ellenálltál a kísértésnek, fogd fel úgy mint ellenállás a kísértés ellen, hogy lefeküdjél vele. Minden kísértés, aminek ellenálltál még erősebbé teszi hűségedet (mint elvet).

Ha a házasságban problémás szakaszon mentek át, akkor az elvek azok, amik összetartanak, ilyen kísértések esetén. Majd a dolgok elrendeződnek és akkor lehet örülsz majd, hogy kitartottál.

2014. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy miért pont a sógorommal. Szeretem őt is és a férjemet is csak mindkettőt máshogy.
2014. jún. 16. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel még azt sem bántad volna, ha lefekszik veled a sógorod, ezért bizony mondd el a férjednek, mert ezek után nem hinném, hogy jó kapcsolat a tiétek, legalábbis te részedről biztosan nem. Maximum szeretet, de szerelem már nincs részedről. Így meg nincs értelme együtt lenni valakivel. A férjednek meg joga van tudni, hogy már nem úgy érzel iránta.
2014. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rodrigoo ***** válasza:
0%
Ha szereted a férjed ne mond el neki, ezzel csak rossz lesz mindkettőtöknek. A szerelem nem minden, szeretet fontosabb. A szerelem az elején fontos de egyszer elhalványul. A sógorodhoz vonzódsz szexuálisan de az a kapcsolat semmi jóra nem vezet se téged, se öt.
2014. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!