Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 165 centi vagyok sráckénet (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 centi vagyok sráckénet ( 24 ), mikor megyek az utcán, rengeteg lány magasabb, mint én, de legfőképp a magassarkú miatt. A magasságom miatt nem találok barátnőt, vagy egyéb tulajdonságom miatt?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm, tehát a személyiségem és a magasságom is jó volt neki, de most már pár éve nem jön össze a barátnő. Amúgy kellemes megjelenésű vagyok, szép arcot örököltem a szüleimtől, a vállaim szélesek és sportolok, de nem vagyok egy izompacsirta, barna a hajam és a szemem is, talán az lehet a probléma, hogy a tartásom rossz néha, főleg ha fáradt vagyok, akkor görgyedek és még inkább alacsonyabbnak tűnhetek.

2014. jún. 17. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném, hogy a magassarkú cipők miatt magasabbak nálad... amúgy nem akadály semmiben... vannak alacsony lányok, sőt elég sok 160 körül.. biztos találsz valakit, csak arra figyelj, hogy ne a felső polcra tedd az óvszert.
2014. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Irj..;)
2014. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az alacsony dagadt lányok fognak megkörnyékezni.
2014. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint mondtam volt barátnőm hosszú ideig ( 3 év ) és 161-2 centi lehetett 52-3 kiló, nem tudom pontosan, de nem volt kövér, inkább vékony.
2014. jún. 17. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 165 cm lány vagyok, és az előző barátom velem egymagas volt.

Engem nem zavart.

(Igaz én nem vagyok vékony, 64 kg vagyok. De én az arcot nézem általában.)

2014. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 162 cm vagyok 20 éves létemre és nem szeretem a magassarkút. Hidd el sokan vagyunk.
2014. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ostoba, undorító, mocskos hazugságot mondasz.


A legjobb barátom is kb. 165 cm magas. Régen kopasz, simára borotvált arcú, nyeszlett gyerek volt a gimiben. Eltelt 3 év. Azóta kigyúrta magát, szakállat növesztett, jobb ruhákban jár és részben ezek miatt az önbizalma is megjött.

A barátnője mellett, akit nem rég szerzett, az utóbbi 1 évben kb. egy tucat lányt is megdugott.


Sokkal többet, mint én a 195 centimmel. Szóval rohadtul semmi köze a magasságodnak a sikertelenségedhez. Önmagadhoz képest te is sokkal nagyobb sikereket érhetnél el, ha változtatnál magadon.

2014. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem teljesen az én hibám, mert én nem járhatok el konditerembe, mivel veleszületett vesebetegségem van és emiatt fehérje szegény diétán vagyok már 8 éve. De, mint mondtam nem vagyok túl izmos, de azért kórosan soványnak se mondanám magamat, férfiasan széles vállaim vannak. Mondjuk én szakállat sem fogok tudni magamnak növeszteni, mert nagyon gyér, inkább levágom, annyira hülyén néz ki.
2014. jún. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!