Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csábíthatom el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-balka- kérdése:

Hogyan csábíthatom el?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik de ő nem szeret viszont. Ma a barátommal beszélt és szóba jöttem azt mondta jó srác vagyok. A barátom el mondta hogy szerelmes vagyok belé. De azt mondta a barátomnak hogy ne mondja el nekem hogy miről beszéltek, mert neki ez személyes. El mondta nekem hogy beszéltek de nem mondta el miről és én kitaláltam hogy szerelmes belém a lány aki tetszik nekem. Krákogott egyet én meg azt hittem igazam van. Utánna a barátom meg kérdezte tőle hogy tetszem-e neki. Nagyban tiltakozott. És azt mondta a barátomnak hogy csak barátként szeret. És azt hogy ezt finoman mondja el nekem. El mondta, nagyon fájt. Azóta vele még egymáshoz se nagyon szoltunk. Egyébként egy nagyon kedves lány, aki ellopta a szívem. Kérlek segítsetek hogyan tudnám elcsábítani hogy a jó barátokból egy pár legyünk


Elörre is köszönöm a válaszokat


Ui.: Csak normális válaszokat kérnék



2014. jún. 21. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
UI UI Uiiii
2014. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!